'Başkan Mahallemde' ile ortak yönetim

Başkan Adayı Ender Gür, 'Başkan Mahallemde' projesiyle vatandaşın kendilerine gelmesini beklemeden, onların ayağına kadar gideceklerini söyledi. Gür, "Bu projeyle talep, istek ve sorunları ortak akılla belirleyip, harekete geçeceğiz" dedi.

'Başkan Mahallemde' ile ortak yönetim
'Başkan Mahallemde' ile ortak yönetim Samsun Güncel Haber

Cumhur İttifakı AK Parti Çarşamba Belediye Başkan Adayı Ender Gür'ün proje kitapçığı hazırlandı. Vatandaşlardan gelen talepler, ilçenin ihtiyaçları ve kalıcı eserlerin artırılmasına yönelik projeler tanıtılmaya başladı. 

Ender Gür ve ekibinin önem verdiği projelerden birisi 'Başkan Mahallemde' projesi. Ortak akıl yönetimi ve fikir alışverişine dayalı bu projeyle Ender Gür, yönetim ekibiyle 143 mahalleyi gezip, talepleri yerinde inceleyeceğini açıkladı. 

HALKLA İÇ İÇE OLACAĞIZ
Başkan Adayı Ender Gür, "Resmi işler dışında belediyede olmayacağımı söylemiştim. Bizim işimiz halka hizmet. Onun için halkla iç içe olacağız. Vatandaşın bize gelmesini beklemeden biz vatandaşın ayağına gideceğiz. Tüm yönetim ekibiyle birlikte mahalleye gidip muhtarlar ve vatandaşlarla toplantılar yapıp istek, talep ve sıkıntılarını dinleyeceğiz. Sonrasında ise bunları yapacağımız takviye açıklayıp, altını imzalayıp döneceğiz ve çalışmalara başlayacağız. Hemen nisan ayı sonu itibariyle Başkan Mahallemde buluşmalarına başlayacağız" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak