Dikbıyık Gençlerinden Yürükcü'ye Tam Destek

Çarşamba Cumhuriyet Halk Partisi (Chp) İlçe başkan adayı İlhan Yürükcü'ye Dikbıyık çevre köylerinden gençler tarafından moral kahvaltısı ve Konvoy düzenlendi.

Dikbıyık Gençlerinden Yürükcü'ye Tam Destek
Dikbıyık Gençlerinden Yürükcü'ye Tam Destek  Samsun Güncel Haber

Dikbıyık gençleri tarafından düzenlenen etkinlik Çarşamba İstek Pide Salonunda Gerçekleşti Kahvaltıya gencinden yaşlısına herkes katılım sağladı. Katılanlar arasında Chp İlçe Başkan Adayı İlhan Yürükcü, Chp İlçe Başkanı Temel Baş, Samsun Chp İl Başkan Yardımcısı Yücel Yıldız, Chp İlçe Sekreteri Esen Öztürk. Çarşamba Chp Belediye Meclis üyesi adaylarından; Nesime Oğuzeş, İsmail Yüksel, Hüseyin Işıldak, Mehmet Karaca, Nagihan Özmen ve Dikbıyık Çevre köyleri gençleri katılım sağladı.  

Yürükcü'den Her Şey Çarşamba İçin 

Dostlarım, Küçüklerim, Abilerim.  Ben sizin bir kardeşinizim abinizim. Bir yola çıktım Allah razı olsun hepiniz bana sahip çıktınız sizden şüphem yok. Siyasi görüşünüz ne olursa olsun Dikbıyık ve çevre köyleri olarak benim yanımda durdunuz hala daha duruyorsunuz, bugün bunu ispatladınız sizlere çok teşekkür ediyorum. 31 Mart yerel seçimlerinde sadece kendinizle değil eşinizle dostunuzla bana sahip çıkın inanın biz bu seçimi kazanacağız. Bu abiniz Belediye Başkanı olacak. Olduktan sonra her şey daha güzel olacak. Bugün çıkmış olduğum bu yolda  beni yalnız bırakmayın. Sizlere güveniyorum. Bu işi başaracağız  birbirimize sahip çıkarsak, Birbirimize destek verirsek  biz bunu başaracağız. “Biz ‘Sen ben yok. Her şey Çarşamba için’ sloganıyla yola çıktık, bu yüzden biz insanları görüşleri ve düşünceleri için yargılamayız. Herkes bizim gözümüzde birdir.” Dedi ve desteklerini istedi. 

Kahvaltının ardından Dikbıyık gençlerinin yoğun istekleri üzerine konvoy düzenlendi. Konvoya Çarşamba İlçe Yönetim Ekibi'de katılım sağladı. Yürükcü konvoyun ardından. ``Gençler arkamızda olduğu müddetçe biz bu seçimi kazanacağız. “dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak