TÜFEKCİ: KAYBEDECEK BİR 5 YILIMIZ DAHA YOK!

İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Samsunlulara seslenerek, ‘‘Değerli Hemşehrilerim, Samsun için hayati bir seçime gidiyoruz. Şehrimizin kaybedecek bir beş yılı daha yok. Bu seçimde siyasi görüşlerimize göre değil; liyakate, projelere göre karar vermeliyiz. Samsun’u rant çarkı temsilcilerinin kontrolüne bırakmayalım. Samsun’u halkımıza tepeden bakan, içi boş 'ben bilirim' zihniyetindekilere emanet etmeyelim.

TÜFEKCİ: KAYBEDECEK BİR 5 YILIMIZ DAHA YOK!
TÜFEKCİ: KAYBEDECEK BİR 5 YILIMIZ DAHA YOK! Samsun Güncel Haber

Ulusal firmaların yaptığı anketler ve sahada halkımızın ilgisi kazanmaya çok yakın olduğumuzu net bir şekilde gösteriyor. Kararsız seçmenimiz var. Şunu biliyoruz ki; yerel seçimlerde oyunun boşa gitmesini istemeyen vatandaşımız seçilmesi muhtemel en güçlü adayda birleşecek.

Biz 20 yıllık yönetimi sonlandırmaya en yakın, en güçlü adayız. Bunu biz söylemiyoruz. Yerelde, ulusalda, tarafsız anketlerde her ortamda bunun yansımalarını görüyoruz. Ya mevcut düzen devam edecek ya da biz gelip adil ve kalkınmacı halkın düzenini inşa edeceğiz. Bunun için birlik olmalı ve bir mesaj vermeliyiz. Tabanda ittifak yapmalıyız. Bir partiye değil, şehre aidiyet göstermeliyiz. Başarabiliriz. Şehrimize kadın eli değsin diyerek değişimi başlatabiliriz.

Sizlere söz veriyorum. Hizmet dönemimde particilik yapmayacağım ve şehirde herkesin temsilini sağlayacağım. Belediyeyi uluslararası denetime açacağım. Şehrimizi dünya kenti yapacağız. Gelin başkanlık kapılarını menteşelerinden sökelim. Gelin rozetsiz başkanlık dönemini başlatalım.

Gelin yandaşlara değil halkımıza hizmet anlayışını iktidar yapalım.

Gelin bu fırsatı kaçırmayalım. Samsun’un geleceğine inananlar, sizlerin oylarını bekliyorum. Bu şehri birlikte yöneteceğiz. Sevgi ve muhabbetle’’ diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak