Adalet Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Oktar Güçlü Geliyor!

Adalet Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Oktar, “Örnek bir muhtarlık dönemi geçirip, mahallemizin değerine daha da değer katacağız” dedi.

Adalet Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Oktar Güçlü Geliyor!
Adalet Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Oktar Güçlü Geliyor! Samsun Güncel Haber

Samsun’un İlkadım İlçesi Adalet Mahallesinde muhtar adaylığını açıklayan ve kapsamlı bir seçim çalışması sürdüren İsmail Oktar, “Doğup, büyüdüğüm mahalleme en iyi hizmetleri sunmak istiyorum” diye konuştu.

Seçim çalışmalarında gördüğü destek ve ilginin kendisini gururlandırdığını söyleyen Adalet Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Oktar, “Adalet Mahallesini evimiz gibi görüyoruz. Mahallemizde yaşayan her bir komşumuzun hayatını kolaylaştırmak, sorunlarına kısa sürede ve etkin çözümler bulmak için muhtarlığa aday oldum. Güçlü bir aza kadrosu ile çıktığım bu adaylık yolunda, mahalle sakinlerimizin gösterdiği ilgi ve destek beni fazlasıyla gururlandırıyor. Seçime çok az bir vakit kaldı. İnanıyorum ki Adalet Mahallesi sakinlerimizin destekleriyle bu seçimi alacağız” diye konuştu.

Samsun’da örnek bir muhtarlık dönemi geçireceğini ifade eden Adalet Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Oktar, “Sosyal, kültürel, sportif ve istihdam odaklı projeler başta olmak üzere, hayatın her alanından önemli çalışmalara imza atacağız. Örnek bir muhtarlık dönemi geçirip, sokaklarında büyüdüğüm mahallemin değerine daha da değer katmak istiyorum. Her kesimden vatandaşımızı yakından ilgilendiren, takdirle karşılanacak çalışmalarımızın hazırlığını yaptık. 31 Mart akşamında sandıklardan başarıyla çıkacağız. Biz kazanınca, Adalet Mahallesi kazanacak. Mahalle sakinlerimiz kararını vermiş, sandık başına giderek yetkiyi bize vermek için bekliyor” dedi.

Adalet Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Oktar’ın
Aza Listesi de Şu Şekilde;

Fahriye Parlak
Nuray Durmuş
Turgay Yıldırım
Dursun Uyar
Mustafa Sancak
İbrahim Bilici
Emine Görmüş
Gülşah Atlı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak