Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan adayı İkiz gece gündüz demiyor

15 yılda yapmış olduğu hizmetler ile sadece Havza’da değil bölgede Efsane Başkan olarak bilinen Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan adayı Murat İkiz 31 Mart Mahalli İdareler seçimleri çalışmalarına gece gündüz demeden devam ediyor.

Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan adayı İkiz gece gündüz demiyor
Cumhur İttifakı Havza Belediye Başkan adayı İkiz gece gündüz demiyor Samsun Güncel Haber

31 Mart Mahalli İdareler seçimlerine kısa bir süre kalan seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan adayı Murat İkiz gündüz ilçe merkezinde gece ise kırsal mahallelerde ziyaretlerine devam ediyor.

Gündüz programı kapsamında 25 Mayıs, Yeni, Sondaj, Çay, Bahçelievler ve İcadiye Mahallelerini ziyaret ederken gece bölümünde Bekdiğin Mahallesini ziyaret eden İkiz’e Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Kurkmazlı, MHP İlçe Başkanı İbrahim Yüksel, Belediye Meclis Üyesi Adayları Ömer Faruk Çörekçioğlu, Ersin Şener, Ömür Gül, Hasan Kaya, İlhami Oğuz, Kadir Can Şenkal, AK Parti Kadın Kolları, AK Parti Gençlik Kolları ve ülkücü gençler etti.

Cumhur İttifakı AK Parti Havza Belediye Başkan adayı Murat İkiz; “Ben hem AK Partinin hem MHP’nin adayı olarak oylarınıza talibim. Halkımızın gönül bağı ile oluşan ve ülkemize güç katmaya devam eden Cumhur İttifakı 31 Martta yeni bir zafere sizlerin desteği ile imza atacak. Projelerimiz hazır. Biz, duasını bizden esirgemeyen hemşerilerimizden aldığımız güçle yola çıktı. Eser ve hizmet için, Havza'mız için, Cumhur İttifakımızla birlikte geliyoruz. Gerçek belediyecilik için 31 Mart günü Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Halit Doğan’a, Havza Belediye Başkan Adayı olarak şahsıma ve belediye meclis üyesi adaylarımız için desteklerinizi bekliyorum.“ dedi.

MHP İlçe Başkanı İbrahim Yüksel ise; “MHP’nin adayları Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Havza Belediye Başkan Adayı Murat İkiz’dir.  Bizim kararımızda adayımızda net. Yerelden genele ülke için, birlik için, hizmet için, devamlılık için, Herkes için, herkese göre belediyecilik için birliğin gücü ile omuz omuza 31 Mart gecesi zafere, 1 Nisan itibari ile de ilçemiz için daha fazla hizmet için ayağı yere basan projeleri ile birlikte yol yürüdüğümüz Murat İkiz’e vereceğniz destekler ile inşallah Cumhur İttifakı olarak oy oranımızı arttırarak yeni bir zafer daha kazanacağız.” Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak