KURAN-I KERİM KURSLARI RAMAZAN AYI’NIN MANEVİ İKLİMİNDE SÜRÜYOR

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınların sosyal hayata daha fazla katılmalarını sağlamak bir yandan da meslek sahibi olmaları için düzenlenen kurslar aralıksız sürüyor. Kadıköy Aile Yaşam Merkezi’nde el sanatları kurslarının yanında açılan Kuran-ı Kerim kursu ise yoğun ilgi görüyor. Kursiyerler Ramazan Ayının manevi ikliminde eğitim almaya devam ediyor.

KURAN-I KERİM KURSLARI RAMAZAN AYI’NIN MANEVİ İKLİMİNDE SÜRÜYOR
KURAN-I KERİM KURSLARI RAMAZAN AYI’NIN MANEVİ İKLİMİNDE SÜRÜYOR Samsun Güncel Haber

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından kadınlar için birbirinden farklı alanlarda kurs programları düzenleniyor. Takı tasarımından, seramiğe, ahşap boyamadan sepet örücülüğe kadar birçok alanda düzenlenen kurslarda kadınlar, bir yandan sosyal yaşama katılıyor bir yandan da meslek öğrenip iş hayatında yer alıyor. Kadıköy Aile Yaşam Merkezi’nde el sanatları kurslarının yanında açılan Kuran-ı Kerim kursu ise yoğun ilgi görüyor. Kursiyerler Ramazan Ayının manevi ikliminde eğitim almaya devam ediyor.

Kurslarla ilgili bilgi veren Kadıköy Kültür ve Yaşam Evi Kadın Aile Birim Sorumlusu Canan Sevim, “Ramazan ayı boyunca kurslarımız devam ediyor. Birçok alanda pek çok kurslarımız var. Kursiyerlerimiz kendi alanı ve isteğine göre kurslarımıza katılabiliyorlar. Kuran-ı Kerim kurslarımızda da mukabelelerimiz, okuma eğitimlerimiz devam ediyor. Hem aktif öğrencilerimiz hem de dışarıdan aldığımız misafirlerimizle mukabelelerimiz sürüyor. Halen 70’i aşkın öğrencimiz Kuran-ı Kerim kursunda eğitim alıyor. Yıl boyunca haftanın her günü sabah ve öğlen kurslarımızı gerçekleştirmeye devam ediyoruz” diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak