Şenol Kul: Herkesin belediye başkanı olacağım

Şenol Kul'un Terme Belediye Başkanı seçilmesi ilçede büyük sevinçle kutlandı. Kutlamada konuşan Kul, "Bana oy veren vermeyin herkesin belediye başkanı olacağım" ifadesini kullandı.

Şenol Kul: Herkesin belediye başkanı olacağım
Şenol Kul: Herkesin belediye başkanı olacağım Samsun Güncel Haber

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakı'nın AK Parti adayı Şenol Kul, yüzde 49.79 oranında oyla Terme Belediye Başkanlığına seçildi. Resmi olmayan sonuçlara göre Terme Belediye Başkanlığını kazanan Şenol Kul, Seçim Koordinasyon Merkezi'nde partililer tarafından tebrik edilirken, Belediye Binası önündeki alanda da kutlama yapıldı.

AK Parti, MHP ve Türk bayraklarının dalgalandırıldığı alanda elde edilen başarı meşaleler yakılarak ve davul zurna eşliğinde eğlenerek kutlandı. Havaya atılan havai fişeklerin geceyi gündüze çevirdiği coşkulu kutlamada ışık gösterileri de yapıldı.

EN ÇOK OY ORANI ALDIĞI 2. İLÇE
AK Parti'nin Samsun genelinde en çok oy oranına sahip 2. ilçesi olan Terme'deki kutlamalarda konuşan Şenol Kul, Terme'de yeni bir yüzyılın başladığını belirterek, Cumhur İttifakı'nın AK Parti adayı olarak çıktığı bu yolda kendisine verilen desteğe teşekkür etti.

Bugünden itibaren AK Parti rozetini çıkararak kendisine oy veren veya vermeyen herkesin belediye başkanı olacağını dile getiren Şenol Kul, "Ben yeni gelmedim, yeniden geldim" diyerek, "Artık bembeyaz bir sayfa açıyoruz. Şüphesiz ki bu yeni sayfada kırgınlık yok, küskünlük yok. Dargınlık yok. Ayrılık, gayrılık yok. Bu yeni sayfada birlik ve beraberlik var. dostluk var. kardeşlik var. Bu yolda el ele yürümek var. Omuz omuza vererek şehrimizi geliştirmek, güzelleştirmek var. Artık değişim şu andan itibaren başlamıştır. Biz sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Bir olacağız, birlikte olacağız Terme'yi hep beraber el ele vererek ileriye taşıyacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak