Çarşambalılar Vakfı'nda yıllık genel kurul

Samsun Çarşambalılar Vakfı Yıllık Mütevelli Heyeti Toplantısı, mütevelli heyeti üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Çarşambalılar Vakfı'nda yıllık genel kurul
Çarşambalılar Vakfı'nda yıllık genel kurul Samsun Güncel Haber

Samsun Çarşambalılar Vakfı Yıllık Mütevelli Heyeti Toplantısı dernek binasında, mütevelli heyeti üyelerinin katılımıyla gerçekleşti. 

HALİT DOĞAN'A TEBRİK VE BAŞARI 

Samsun Çarşambalılar Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Savaş Gömeç, konuşmasına mütevelli heyetinde yer alan ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Halit Doğan'ı tebrik ederek ve başarılar dileyerek başladı.

RAMAZAN YARDIMLARI

Başkan Gömeç, vakıf yönetimi olarak çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini belirterek, ''Ramazan ayında Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nün kenar mahallelerde dururmu müsaşt olmayan, aileleri ile birlikte restoranlarda iftar yapamayan ailelerden seçilmiş ailelere verilen iftar programına katılım sağladık. 185 kişilik bir grubun iftarını karşıladık. Öte yandan Ramazan ayında destek verebilen üyelerimiz inanılmaz katkılar sağladı. Yaklaşık 235 bin TL Ramazan ayrdımı yaptık. Emekleri geçenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yapılan yardımların çok doğru yerlere gittiğini ifade etmek isterim'' dedi

VAKFA BİNA GİRİŞİMİ

Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile çalışmalara devam edeceklerini belirten Başkan Gömeç, ''Samsun'da bir girişim yaparak vakfımıza katkı sağlamak adına belki kiraya verebileceğimiz belki içinde bulunabileceğimiz bir yapının takibindeyiz. Bunun çalışmasını Vakıflar Bölge Müdürlüğü ile sürdürüyoruz'' dedi.

ZİYARET PROGRAMLARI

Ziyaret programlarına Ramazan ve seçim çalışmalarının ardından hız vereceklerini belirten Başkan Gömeç, ''Faaliyet olarak yeni seçilen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Halit Doğan'ı, İlkadım Belediye Başkanımız İhsan Kurnaz'ı ve Atakum Belediye Başkanımız Serhat Türkel'i ziyaret ettik. Çok güzel bir ev sahipliği ile karşılandık. Her anlamda destek vermeye hazır olduklarını ifade ettiler. Samsun protokolüne ziyaretlerimiz devam edecek. Burada en büyük amacımız markalaşmış derneğimiz gibi vakfımızı da en kısa zamanda şehir protokolünün nezdinde tanınır hale getirmek. Bu anlamda tüm mütevelli heyetinin manevi desteklerini bekliyoruz'' diye konuştu. 

Konuşmaların ardından okunan faaliyet ve mali raporlar oy çokluğuyla kabul edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak