SAMGİAD Matematik Okulu'nda 23 Nisan Etkinliği

Samsun Genç İş İnsanları Derneği tarafından yaptırılan SAMGİAD Matematik Okulu'nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenlendi.

SAMGİAD Matematik Okulu'nda 23 Nisan Etkinliği
SAMGİAD Matematik Okulu'nda 23 Nisan Etkinliği Samsun Güncel Haber

Samsun'da öğrencilere matematiği sevdirmek, pratik düşünmelerini ve eğlenerek kalıcı öğrenmelerini sağlamak amacıyla Matematik Seferberliği kapsamında açılan SAMGİAD Matematik Okulu'nda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği düzenlendi. Etkinliğe İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Ağar, SAMGiAD Başkanı Aytekin Demir ve SAMGİAD üyeleri katıldı. Okuldaki sınıfları gezen heyet, öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanırken, öürencilere zeka küpü başta olmak üzere çeşitli hediyeler verdi.

Etkinlik sonrası bir değerlendirme yapan SAMGiAD Başkanı Aytekin Demir, ''Derneğimiz üyelerinin katkılarıyla yapılan SAMGİAD Matematik Okulu'nun bu günlerini görmekten dolayı çok mutluyuz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlayabildiysek ne mutlu bize. Bugün aramızda olan İlkadım Belediye Başkanımız İhsan Kurnaz'a hem teşekkür ediyor, hem görevinin hayırlı olmasını diliyor, hem de okulumuza vereceği destekler için şimdiden teşekkür ediyorum'' dedi.

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz ise, SAMGİAD'ın eğitim alanında çok anlamlı bir projeye imza attığını belirterek, ''SAMGİAD üyelerine SAMGİAD Matematik Okulu projesi için teşekkür ediyorum. İlçemizde böyle bir okulun olması bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Bizlerde yerel yönetim olarak buradaki eğitim daha iyi şartlarda olabilmesi adına elimizden gelen desteği sağlayacağız'' diye konuştu.

SAMGİAD Başkanı Aytekin Demir, etkinlik sonunda günün anısına İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Ağar'a hediye sundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak