Canik’te Vergi Ödemeleri Başladı: Son Tarih 31 Mayıs

Canik’te emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin birinci taksit ödemeleri, 31 Mayıs 2024 tarihine kadar devam edecek.

Canik’te Vergi Ödemeleri Başladı: Son Tarih 31 Mayıs
Canik’te Vergi Ödemeleri Başladı: Son Tarih 31 Mayıs Samsun Güncel Haber

Canik’te 2024 yılı emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin birinci taksit ödemeleri devam ediyor. Vatandaşlar 31 Mayıs 2024 tarihinde sona erecek olan vergi ödemelerini Canik Belediyesi hizmet binası içerisinde bulunan tahsilat servisinden gerçekleştirebileceği gibi, Canik Belediyesi resmi internet sitesinde yer alan E-Belediye bölümünden veya iletişim bölümünde yer alan iban numarasına EFT-Havale yoluyla, E-Devlet üzerinden ve Canik Belediyesi Mobil Uygulama üzerinden 7/24 güvenli bir şekilde kolaylıkla yapabilecek. Canik Belediyesi, 2024 yılı emlak, çevre temizlik, ilan ve reklam vergilerinin birinci taksit ödemeleri konusunda mükelleflere çağrıda bulundu.

Mükelleflere Çağrı
Canik Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü tarafından ilçenin gelişim sürecine katkılarda bulunmak ve cezalı duruma düşmemek adına, vatandaşların belirtilen süre içerisinde vergi ödemelerini gerçekleştirmesi gerektiği hatırlatıldı. Vatandaşlar vergi ödemelerine ilişkin sorularını emlak@canik.bel.tr mail adresi üzerinden iletebilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak