Başkan Halit Doğan'dan 1 Mayıs mesajı

1 Mayıs, işçilerin ve emekçilerin birlik ve dayanışmasının en anlamlı ve güçlü şekilde ifadesidir. Bu özel gün alın teri ve emeğin en yüce değer olduğunu bir kez daha tüm insanlığa hatırlatır dedi.

Başkan Halit Doğan'dan 1 Mayıs mesajı
Başkan Halit Doğan'dan 1 Mayıs mesajı Samsun Güncel Haber

1 Mayıs, işçilerin ve emekçilerin birlik ve dayanışmasının en anlamlı ve güçlü şekilde ifadesidir. Bu özel gün alın teri ve emeğin en yüce değer olduğunu bir kez daha tüm insanlığa hatırlatır.


Bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahip milletin mensuplarıyız. Ülkemizin çalışma hayatına yön veren işçilerin emeğinin karşılığını vermek, çalışma hayatlarında kolaylık sağlamak hepimizin ortak sorumluluğudur. Bu özel günde, birbirimize daha da yakınlaşarak, dayanışma ve kardeşlik duygularımızı pekiştirelim. Tek sermayeleri emek ve alın teri olan işçi kardeşlerimizin hakları ve refahı için hep birlikte çalışalım. 


Bu vesileyle emek ve alın teriyle ülkemizin büyümesi ve kalkınmasına önemli katkıda bulunan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak