İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’dan Kurban Bayramı mesajı

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Birliğin, beraberliğin, barışın ve paylaşmanın vesilesi olan Kurban Bayramımız kutlu olsun” dedi.

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’dan Kurban Bayramı mesajı
İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz’dan Kurban Bayramı mesajı Samsun Güncel Haber

İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Kurban Bayramı öncesinde belediye personeli ile bayramlaştı. Birimleri gezerek personellerin bayramını kutlayan İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, bayramda yola çıkacak personelleri de trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundu.

TRAFİK KURALLARINA UYALIM

Bayramların birlik ve beraberliğe vesile olduğunu söyleyen İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramımızın tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini diliyorum. Birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi, toplumsal barışın pekişmesine vesile olan bayramlarda küskünler barışır, sosyal dayanışmamız güçlenir. Paylaşmanın, hoşgörünün, sevgi ve saygının zirveye ulaştığı bu bayramda, kardeşlik duygularımızı da en güzel şekilde yaşıyoruz. Bayram dolayısıyla, aile büyüklerimizi ziyaret ederek onların da bayram sevinçlerine ortak olmalıyız. Önemli bir hususta bayramda memleketlerine gidecek ve bayram ziyaretleri yapacak kardeşlerimizin mutlaka trafik kurallarına uymalarıdır. Bayram sevincimizin hüzne dönüşmemesi için mutlaka trafik işaret ve işaretçilerine uymalarını önemle rica ediyoruz. İlkadımlı hemşerilerimizin, şehit ailelerimizin, gazilerimizin ve tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

 
 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
20 bin adet bandrolsüz boş makaron ele geçirildi
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak
Kirli hedefleri olanlar amaçlarına asla ulaşamayacak