Advert

Başkan Demir: Biz Birlikte Güçlüyüz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "Tüm Samsunlu hemşerilerimizle birlikte biz güçlü bir aileyiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

Başkan Demir: Biz Birlikte Güçlüyüz
Başkan Demir: Biz Birlikte Güçlüyüz

31 Mart'ta yapılan yerel seçimlerde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen ve 11 Nisan'da mazbatasını alan  Mustafa Demir'e 'hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor.  Belediye ile ilgili çalışmaların yanı sıra mesaisinin bir bölümünü vatandaş ziyaretlerine ayıran ve gelen herkesle tek tek ilgilenerek istek ve talepleri dinleyen Mustafa Demir, "Bu birlik ve beraberliğimiz 5 yıl boyunca yapacağımız her çalışmada bizlere güç ve moral verecektir. Çünkü biz birlikte güçlüyüz" ifadesinde bulundu.

'VATANDAŞIN FİKİRLERİ ÇOK ÖNEMLİ'
Vatandaşların talep ve görüşlerinin kendileri için çok önemli olduğunun altını çizen Demir, "Büyük bir hassasiyetle sürdürdüğümüz belediye başkanlığı görevimiz kapsamında vatandaşlarımızı belediyemizde ağırlamaya devam ediyoruz. Bu buluşmalarımızda vatandaşlarımızın istek ve görüşlerinin yanı sıra sorunlarını dinliyor, onlarla hasbihal ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" açıklamasında bulundu.

'VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ'
Vatandaşların fotoğraf çektirme taleplerini geri çevirmeyen Başkan Demir, kendisine duyulan güvene ve gösterilen ilgiye teşekkür ederek, "Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne adım attığım ilk günden bu yana bizleri yalnız bırakmayan ve desteğini esirgemeyen tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Yol arkadaşlarıma, sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcilerine ve Samsun'da 5 yıl boyunca birlikte mesai yapacağımız kamu kurum ve kuruluşlarımızın temsilcilerine nazik ziyaretleri ve güzel dilekleri için teşekkür ediyorum. Gece-gündüz demeden Samsunumuza hizmet edebilmek için var gücümüzle çalışacağız" şeklinde konuştu.

 Demir, ziyaretler kapsamında son olarak Türk Telekom Bölge Müdürü Baki Günay, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Arslan Kösef ve yöneticileri, Lösevli Çocuklar Vakfı Sevdanur Kestane, Ahmet İleri Hoca, Samsun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMMO) Odası Başkanı Hayrul Kayar ve yönetim kurulu üyeleri, Downçed Derneği Başkanı Ulviye Demirer, Hayrat 'Vakfı Samsun Şubesi Ali Hüsrey Yağız, muhtarlar ve çok sayıda vatandaşı ağırladı. 

 

samsun samsunhaber samsungüncelhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER