Advert

Mustafa Demir'den flaş İstanbul çıkışı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, "YSK'nın aldığı kararı başka bir algıya yönlendirmek için müthiş bir gayret var. Biz o gayreti inşallah İstanbul'daki hemşehrilerimizle boşa çıkaracağız" açıklamasında bulundu.

Mustafa Demir'den flaş İstanbul çıkışı
Mustafa Demir'den flaş İstanbul çıkışı

AK Parti İl Başkanlığı'nın Ömer Halisdemir Salonu'nda düzenlediği iftar yemeğine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, AK Parti Teşkilatı'nın mensupları ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, İstanbul seçimleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

'HİZMET İÇİN KOLLARI SIVADIK'
İftar yemeği sonrası kısa bir konuşma yapan Demir, "Haktan hukuktan ayrılmadan şehrimizin güzel insanlarına sizlerin de desteğiyle hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Ameller niyetlere göredir. Çalışmalar da niyetlere göredir. İnsan neye niyet ederse istikamet nereye olursa oraya doğru yol alır. İnşallah biz de gece gündüz demeden Samsun için çalışacağız. Hizmetlerimizi bir bir hayata geçirmek için kollarımızı sıvadık'' izmir escort.

KARARLAR ÜZERİNDEN SİYASET YAPILIYOR

Başkan Demir, İstanbul'da yenilecek Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleriyle ilgili ise, "Kararlar üzerinden insanlar çok siyaset yapabilirler. Ama ben kurucu il başkanıyım. Sizler de teşkilat mensuplarısınız. Yüksek Seçim Kurulu'nun(YSK) aldığı o karardaki gerekçelerin ne kadar doğru ve yerinde olduğunu en iyi sizler ve bizler biliriz. İnşallah 23 Haziran'da seçim yapılacak. Hepimizin İstanbul'da akrabaları, tanıdıkları var. Bu konuda da her birinizin gayret ve samimiyetle üzerinde duracağına inancım tam. Çünkü YSK'nın aldığı kararı başka bir algıya yönlendirmek için müthiş bir gayret var. Biz o gayreti inşallah İstanbul'daki hemşehrilerimizle boşa çıkaracağız" şeklinde konuştu.

TERAVİH NAMAZINDA VATANDAŞLA BULUŞTU
Son olarak Ramazan'ın rahmet ve mağfiret ikliminin en yüksek mertebede hissedilen bir ay olduğuna değinen Demir, sözlerini öyle noktaladı;

"Ekmeğimizi suyumuzu paylaşıyoruz fakat en önemlisi sevgimizi ve de kardeşliğimizi büyütüyoruz. Makamımız ne olursa olsun, ismimizin önünde ne yazarsa yazsın asıl önemli olan bu ailenin bir mensubu olmak. Ramazan'ın hepimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bu manevi iklimden en üst düzeyde istifade etmeyi Rabb'imden niyaz ediyorum. Hepinizin Ramazan ayını, gelecek Kadir Gecesi'ni, Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum."

Düzenlenen programının ardından teravih namazı için Kılıçdede Cami'ne giden Demir, namazın ardından cemaatle sohbet ederek görüş ve taleplerini dinledi. 

 

samsun samsunhaber samsungüncelhaber mustafademir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOĞAL EV TEMİZLEME SPREYİ
DOĞAL EV TEMİZLEME SPREYİ
MARKET POŞETLERİ İLE BANYO TEMİZLİĞİ
MARKET POŞETLERİ İLE BANYO TEMİZLİĞİ