Advert

Samsun minik Ecrin için seferber oldu

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 3 gün önce kaybolan Ecrin'i arama çalışmalarına şiddetli yağış sebebiyle kısa bir süre ara verildi.

Samsun minik Ecrin için seferber oldu
Samsun minik Ecrin için seferber oldu

Vezirköprü'de 3 gün önce evinin önünde oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin'in annesi, babası ve dedesi ümitlerini kaybetmeden bekleyişlerini sürdürüyor. Ecrin'in dedesi, kurt, çakal ve kartal gibi yırtıcı hayvanların olduğunu belirtirken, etkililer olaydan 72 saat geçmesinin ardından izlerin yavaş yavaş silinebileceği haberi verdi.

Vezirköprü ilçesinin Alancık Mahallesi'ndeki evlerinin önünde oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ı, 7 Mayıs'tan beri bulmak için gerek ekipler gerekse vatandaşlar seferber oldu.

Olay günü eşinin rahatsızlığı samsun oto kiralamaiyle hastanede olduklarını belirten baba Deniz Korkmaz, "Olay günü biz hastanedeydik. Eşim ikiz çocuğa hamileydi. Birisi ölünce onun sağlık durumu samsun oto kiralamaiyle hastaneye gitmiştik. 4 gündür kızımızı arama çalışmaları devam ediyor. Şu an hala bir şey bulunamadı. Kaçırılma olayından pek şüphelenmiyoruz. Olabilir de olamayabilir de. Sadece umutla bekliyoruz. Arama çalışmalarına katılan ekiplere de çok teşekkür ediyoruz" izmir escort. Kızını en son sabah gördüğünü belirten anne Sevcan Kurnaz, "Kızım tek başına bir yere gitmezdi. Yanında insan olduğu zaman giderdi. Giderken de ses çıkarmazdı. Yanında sessiz sakin bir şekilde giderdi. Kızımı en son kaybolduğu sabah 10.30'da görmüştüm. Babaannesine emanet ettim ve bir daha görmedim. Ben 6 aylık hamileyim. 7 ay önce evlendim" şeklinde konuştu.

'KİMSEYLE BİR HUSUMETİMİZ YOK'
Bölgede kurt, çakal ve kartal gibi yırtıcı hayvanların olduğunu dile getiren dede dede Nuri Kurnaz ise "Ben okul servisi işi yapıyorum. Sabah 06.00'da çıkıyorum, akşam 19.00'da geliyorum. Geldiğimde çocuğun kaybolduğunu fark ettim. Diğer oğlum yani çocuğun amcası tarlaya gitmişti. Amcasının peşine gitti diye düşündük. Telefonu da arızalıydı. Aradık ulaşamadık. Çocuğun nerede olduğunu amcasına sorduğumuzda 'evin önündeydi' diye cevap verdi. Çevreyi aradık bulamayınca yetkililere haber verdik. 4 gündür aramalar devam ediyor. Bir ipucuna rastlanılmadı. Bölgede yaban hayvanları var. Kurtlar ve çakallar var. Ayı cinsi yok ama kurt ve çakal bolca var. Kartallar da var ama inşallah onlardan birisiyle karşılaşmamıştır. Şu anda ne olabileceği konusunda her şey aklıma geliyor. Her şeyi düşünebiliyorum ama 'şu yapmıştır' diyemiyorum. Kimseyle de bir husumetimiz yok. Ecrin, oğlumun eşinin ilk evliliğinden olan üvey kızı. Ecrinin babası rahmetli olmuştu. Gelinimin eski eşi de benim kayınbiraderim oluyordu. Biz küçük çocuğu kanatlarımızın altına almak amacıyla bunları evlendirdik" ifadelerinde bulundu.

Aramalara şiddetli yağış sebebiyle kısa bir süre ara verilirken, yetkililer olaydan 72 saat geçmesinin ardından izlerin yavaş yavaş silinebileceğini belirttiler.

samsun samsunhaber kayıpkız
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER