Advert

Samsun'da kayıp kız su altında aranacak

Samsun Vezirköprü ilçesinde 5 gün önce kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ı aramaları çalışmaları devam ediyor.

Samsun'da kayıp kız su altında aranacak
Samsun'da kayıp kız su altında aranacak

Vezirköprü'de 5 gün önce evlerinin önünde oynarken kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz'ı AFAD'a ait 3 canlı arama, 1 kadavra ve 1 iz takip köpeği karış karış arıyor. Minik Ecrin'in Altınkaya Baraj Gölü'ne düşmüş olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak bugün su altında da arama yapılacak.

BÖLGE DRONE İLE TARANDI
Vezirköprü ilçe merkezine yaklaşık 32 km uzaklıktaki lancık Mahallesi'nde oturan Kurnaz ailesinin kızları Ecrin, salı günü öğle saatlerinde evlerinin önünde oynarken kayboldu. Aile bir süre kendi imkanları dahilinde minik kızı arasa bulamaması üzerine durum polise bildirildi. Bölgeye jandarma ve jandarma komando timleri ile AFAD ve UMKE ekipleri sevk edilirken, helikopter ve drone ile havadan tarama yapıldı. 

SU ALTINDA ARAMA YAPILACAK
Sabahın ilk ışıklarıyla beraber tekrar başlayan arama çalışmalarında  AFAD'a ait canlı arama köpekleri 'Çiçi', 'Mali' ve 'Kito', kadavra arama köpeği 'Abrek' ve iz takip köpeği 'Ovit' de kullanıldı.Öte yandan daha önce, minik Ecrin'in Altınkaya Baraj Gölü'ne düşmüş olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurarak su yüzeyini tarayan ekiplerin, bugün ise su altında arama yapacağı izmir rus escort.

Kızının öz babasının 1 sene önce kaybeden ve 7 ay önce de Deniz Kurnaz ile evlenen ve bu evlilikten de 6 aylık hamile olan Sevcan Kurnaz ve yakınları umutlu bekleyişlerini sürdürüyor. 

samsun samsunhaber samsungüncelhaber ecrin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER