Advert

Başkan Demir Samsunlu sporcular ve anneleriyle buluştu

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Anneler Günü dolayısıyla Samsunlu milli sporcular ve anneleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Demir Samsunlu sporcular ve anneleriyle buluştu
Başkan Demir Samsunlu sporcular ve anneleriyle buluştu

Samsun'u ve Türkiye'yi uluslararası alanlarda temsil eden milli sporcular ile anneleriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  "Ne yaparsak yapalım annelerimizin hakkını ödeyemeyiz" ifadesinde bulundu.

130 SPORCU VE AİLELERİ KATILDI
Samsun Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Anneler Günü dolayısıyla Samsunlu milli sporcular ve annelerini iftar yemeğinde bir araya getirdi. Düzenlen ftar yemeğine Vali Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsmail Kasapoğlu, 30 dalda mücadele veren 130 milli sporcu ile anneleri ve antrenörler katıldı. 

Samsunum-1 gemisinde düzenlenen yemekte oruçların açılıp dualar edilmesinin ardından  Başkan Mustafa Demir, milli sporcularla tanışıp sohbet etti. Demir, milli mücadelenin 100'üncü yıl dönümü etkinleri kapsamında milli sporcular ve aileleriyle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getirdi.

DEMİR'DEN SPORCULARA TEBRİK
Ulusal ve uluslararası spor müsabakalarında Türkiye'nin ve Samsun'un göğsünü kabartan milli sporcuları tebrik eden Başkan Demir, "Allah, yaratma gücünü gösterirken anneleri vesile kılıyor. Dolayısıyla Rabbimizin nezdinde annelerimizin çok özel bir yeri var. Ne yaparsak yapalım annelerimizin hakkını ödeyemeyiz. Bir arada olmaktan büyük mutluluk duydum. Bu vesileyle sporcularımız başta olmak üzere tüm annelerimizin gününü kutluyor, ellerinden ölüyor, şükranlarımı sunuyorum" şeklinde konuştu.

Yemeğin ardından masaları tek tek dolaşan Mustafa Demir, sporcu annelerine günün anısına çiçek hediye ederken, sporculardan branşları ve elde ettikleri derecelerle ilgili bilgi aldı. Demir, ardından toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

samsun samsunhaber mustafademir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER