Advert

İsmet Taşdemir istifa edecek mi?

Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Play-Off’lardan elendikleri için üzgün olduklarını, fakat istifa etmeyeceğini dile getirdi.

İsmet Taşdemir istifa edecek mi?
İsmet Taşdemir istifa edecek mi?

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, Play-Off’lardan elenmeleri üzerin sorulan ‘istifa edecek misiniz?’ sorusuna  ‘İstifa yok’ yanıtını verdi.

'İYİ OYNAYAN TARAF BİZDİK'
Maç hakkında değerlendirmelerde bulunan Taşdemir, “Sakarya’da arkadaşlarımız iyi oynamıştı ve aynı kadro ile oynama gereği hissettik. Yanıldığımı da düşünmüyorum. Oyunun genelinde hakim olan ve iyi oynayan taraf bizdik ama sonuç üretemedik”  izmir escort.

'BU SENE BAŞARAMADIK'
Şuanda üzüntülü olduklarını ve üzüntülerinin geçtikten sonra önümüzdeki sezonun hazırlıklarına başlayacaklarına vurgu yapan Taşdemir,“Biz çok gol kaçıran bir takımdık. Yine öyle oldu. Özellikle Sakarya’da çok daha net pozisyonlarımız vardı. Bugün çok net olmasa da yine de gol olabilecek pozisyonlarımız vardı. Olmadı. Neden olmadığını bende bilemiyorum. Sonuçta bir gerçek var atamadık. Takımda mukavelemiz devam ediyor. Sadece bu sene başaramadık. Şuanda üzüntülü bir durumdayız. Bu üzüntümüz geçtikten sonra da önümüzdeki sene ‘nasıl direk çıkabilirizin’ çalışmalarına başlayacağız. Başarısız olduk çıkamadık. Takımda şuanda bir suçlu aranıyorsa suçu ben tek başıma da üstlenebilirim. Mazeret olarak hiçbir şeyin arkasına sığınmadım. Sonuçta biz buraya gelirken sadece 6 aylık bir anlaşma yapmadık. Olası çıkamadığımız durumda da önümüzdeki senenin yapılanmasını üzüntümüz geçtikten sonra çalışmalara başlayacağız” şeklinde konuştu.

 

SAMSUNSPOR SAMSUN İSTİFA TAŞDEMİR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOĞAL EV TEMİZLEME SPREYİ
DOĞAL EV TEMİZLEME SPREYİ
MARKET POŞETLERİ İLE BANYO TEMİZLİĞİ
MARKET POŞETLERİ İLE BANYO TEMİZLİĞİ