Müge Anlı: İnsan dayısının hanımına yan gözler bakar mı?

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Durmaz'ı arayan ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı.

Müge Anlı: İnsan dayısının hanımına yan gözler bakar mı?
Müge Anlı: İnsan dayısının hanımına yan gözler bakar mı? Pelin Mutlu Aydın

Vezirköprü'de 8 gün önce vininin önünde oynadığı esnada kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin'in ailesi minik kızı aramak için  Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Ecrin'in üvey babası Deniz Kurnaz'ın sözlerine sinirlenen Müge Anlı, "İnsan dayısının hanımına yan gözler bakar mı?" şeklinde sert çıktı.

İHANET SONUCUMU KALP KRİZİ GEÇİRDİ?
Kızlarının bulunmasını isteyen aile bireylerinin Müge Anlı programında, çelişkili ifadeler vermesi dikkatlerden kaçmadı. Ecrin bebeğin annesi, ilk eşinin Ecrin 4 aylıkken, kalp krizinden hayatını kaybettiğini, daha sonra eşinin yeğeni Deniz Kurnaz'la evlendiğini belirti.Ancak Deniz Kurnaz'ın kardeşi Özkan Kurnaz, rahmetli Cengiz Kurnaz'ın yeğeniyle karısının arasındaki ilişkiyi öğrendiğini, Ecrin'in kendisinden olmadığını düşünerek beşiğini tekmelediğini öne sürdü.Hatta bu ihaneti kaldıramadığı için kalp krizi geçirdiği iddia etti.

ŞOK EDEN YANIT
İhanet iddialarını reddeden anne Sevcan Korkaz, Ecrin doğduktan sonra Deniz Kurnaz'la birlikte olduğunu dil getirdi. Öte yandan Sevcan Kurnaz, "Ecrin'in babası olduğunu zanneden başka biri var mıydı" şeklindeki soruya "Bilmiyorum" yanıtını verdi. Alınan bu cevap  stüdyodakileri ve ekran başındaki izleyenleri çileden çıkardı.

samsun ecrin mügeanlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Silahlı kavga!
Silahlı kavga!
7 uçak zorunlu iniş yaptı!
7 uçak zorunlu iniş yaptı!