Advert

Müge Anlı: İnsan dayısının hanımına yan gözler bakar mı?

Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Durmaz'ı arayan ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı.

Müge Anlı: İnsan dayısının hanımına yan gözler bakar mı?
Müge Anlı: İnsan dayısının hanımına yan gözler bakar mı?

Vezirköprü'de 8 gün önce vininin önünde oynadığı esnada kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin'in ailesi minik kızı aramak için  Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Ecrin'in üvey babası Deniz Kurnaz'ın sözlerine sinirlenen Müge Anlı, "İnsan dayısının hanımına yan gözler bakar mı?" şeklinde sert çıktı.

İHANET SONUCUMU KALP KRİZİ GEÇİRDİ?
Kızlarının bulunmasını isteyen aile bireylerinin Müge Anlı programında, çelişkili ifadeler vermesi dikkatlerden kaçmadı. Ecrin bebeğin annesi, ilk eşinin Ecrin 4 aylıkken, kalp krizinden hayatını kaybettiğini, daha sonra eşinin yeğeni Deniz Kurnaz'la evlendiğini belirti.Ancak Deniz Kurnaz'ın kardeşi Özkan Kurnaz, rahmetli Cengiz Kurnaz'ın yeğeniyle karısının arasındaki ilişkiyi öğrendiğini, Ecrin'in kendisinden olmadığını düşünerek beşiğini tekmelediğini öne sürdü.Hatta bu ihaneti izmir escortramadığı için kalp krizi geçirdiği iddia etti.

ŞOK EDEN YANIT
İhanet iddialarını reddeden anne Sevcan Korkaz, Ecrin doğduktan sonra Deniz Kurnaz'la birlikte olduğunu dil getirdi. Öte yandan Sevcan Kurnaz, "Ecrin'in babası olduğunu zansamsun oto kiralama başka biri var mıydı" şeklindeki soruya "Bilmiyorum" yanıtını verdi. Alınan bu cevap  stüdyodakileri ve ekran başındaki izleyenleri çileden çıkardı.

samsun ecrin mügeanlı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Naciye     2019-05-26 Ben anlamiyorum insan nasil bir dayisinin karisina yan gözle bakar ....iki kadin sen dayisinla evlidin kahbe okadarmi azdin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLGİNÇ TESPİT
İLGİNÇ TESPİT
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ