Advert

Başkan Sandıkçı: Canik'i ihya ve inşa edeceğiz

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ''Canik ilçemizi her alanda kalkındırmaya, yeniden ihya ve inşa etmeye devam edeceğiz'' açıklamasında bulundu.

Başkan Sandıkçı: Canik'i ihya ve inşa edeceğiz
Başkan Sandıkçı: Canik'i ihya ve inşa edeceğiz

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın ve yönetimi, Başkan Sandıkçı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Sandıkçı Apaydın ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, 'Canik ilçemizi her alanda kalkındırmaya, yeniden ihya ve inşa etmeye devam edeceğiz' ifadesinde bulundu.

İNSAN MERKEZLİ YÖNETİM ANLAYIŞI
Yaptıkları hizmetlerle gönüllere dokunacaklarını dile getiren Sandıkçı, “İnsanı merkezine alan bir anlayış içerisinde sizler gibi değerli, tecrübeli başkanlarımızın destekleriyle Canik ilçemizi her alanda kalkındırmaya, yeniden ihya ve inşa etmeye devam edeceğiz. İlçemizi eğitimde, sporda, kentsel dönüşümde, kültürde ve sanatta olduğu gibi ulaşımda da olduğu yerden daha yukarılara taşımak için gerekli çalışmaları yapıyoruz” şeklinde konuştu.

7/24 HİZMET ANLAYIŞI
Belediyecilikte çığır açmış bir partinin belediye başkanı olarak halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen bir anlayışıyla hizmet üretmeyi gaye edindiklerini söyleyen Sandıkçı son olarak şu ifadeler bulundu;
“Mesai kavramı gözetmeden 7 gün 24 saat hizmet anlayışıyla ilçe halkımızın gönlünde yer bulmaya, gönlüne dokunmaya yönelik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizler durmadan, yorulmadan İlçemizde ulaşım anlamında da gerekli olan çalışmaları titizlikle yürüterek, üreteceğimiz çözümlerle sorunsuz bir Canik için çalışmalarımız süratle devam ediyor” 

SAMSUN SAMSUNHABER CANİK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER