Advert

Hamit Kılıç öğrencilerle sahur yaptı

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, KYK Bafra Milli Piyango Yurdu öğrencileriyle sahurda bir araya geldi.

Hamit Kılıç öğrencilerle sahur yaptı
Hamit Kılıç öğrencilerle sahur yaptı

Başkan Hamit Kılıç, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Bafra Milli Piyango Yurdu öğrencini düzenlenen sahur programında ziyaret etti.

Alparslan Mahallesinde bulunan KYK yurduna ziyaret gerçekleştiren Başkan Kılıç’ı kapıda öğrenciler ve Yurt Müdürü Osman Selçuk Sefa karşıladı.Sefa ve beraberindeki öğrencilerle yurdun yemekhanesine geçen Kılıç, gençlerle sohbet ederek sahur yaptı. 

Yurt Müdürü Sefa’dan öğrenciler ve yurt hakkında bilgi alan Başkan Kılıç, sahur sonrası öğrencilerin ramazan ayını tebrik ederek kendileriyle sahur sofrasında birlikte olmanın mutluluğu içerisinde olduğunu dile getirdi.

BAŞARI DİLEDİ...
Kılıç, “Güzel bir bahçesi, geniş alanı ve imkânları olan bir yurt. Öğrencilerimizin burada gayet rahat bir ortamda olduğunu düşünüyorum. İdarecilerimizden aldığım bilgilere ve öğrencilerimizle konuşmalarımızdan çıkan sonuca göre burada memnuniyet söz konusu. İnşallah burada okuduğunuz okullardan başarı ile mezun olur ve en kısa zaman da geleceğe dair adımlar atmayı sürdürürsünüz. Bu süreçte bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Öğrencilere hayat boyu başarılar dileyen Başkan Kılıç,sahurun sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.Kılıç’ın ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tokgöz, Şaban Hüryaşar, Meclis Üyesi Yasin Türken, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Nami Baş, Gençlik Kolları Başkanı Murat Arslan da eşlik etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLGİNÇ TESPİT
İLGİNÇ TESPİT
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ