Advert

Başkan Cemil Deveci Songül'ün hayalini gerçekleştirdi

Atakum'da ikamet eden ve en büyük hayali Atakum Belediyesi'nde çalışmak olan down sendromlu Songül Bahar geçici görevine başladı.

Başkan Cemil Deveci Songül'ün hayalini gerçekleştirdi
Başkan Cemil Deveci Songül'ün hayalini gerçekleştirdi

Down sendorumlu Songül Bahar'ın(21) en büyük hayali  Atakum Belediyesi'nde çalışmaktı. Geçici bir süreliğine Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin sekreter müdürü olan Bahar, mesai arkadaşlarının da ilgi odağı oldu.

İLGİ ODAĞI OLDU
Bahar ailesi down sendromlu kızlarının en büyük hayalinin Atakum Belediyesi'nde çalışmak olduğunu Başkan Deveci'ye bildirdi. Deveci de Songül'ün geçici bir süreliğine belediyede göreve başlaması talimatını verdi. Bir hafta boyunca belediyede Başkan Deveci'nin sekreter müdürlüğünü yürütecek olan genç Songül, önceki gün mesaiye başladı ve Atakum Belediyesi Özel Kalem Müdürü Merve Selin Cengiz'in de desteğiyle görevini sürdürdü. Bahar, aynı zamanda çevresine yaydığı pozitif enerjiyle de belediye çalışanlarının ilgi odağı olmayı başardı.

+1 FARKLA RENK KATTI

Başkanlık makamına imzalanacak dosyaları götüren ve sekreterlik ofisin koordinasyonunu sağlayan Songül'e özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Deveci, "Songül kısa sürede belediyemizin gözdesi oldu. Her ne kadar geçici bir görev olsa da, aslında buradaki arkadaşlarımıza da işini aşkla yapmanın ne denli önemli olduğunu gösterdi. Güler yüzü ve yüksek enerjisi hepimize motivasyon sağladı. Gerçekten çok özel bir genç. +1 farkla hayatımıza renk kattı. Ailesine ve Songül'e çok teşekkür ediyorum'' şeklinde konuştu.

cemildeveci samsun samsunhaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
DOĞAL EV TEMİZLEME SPREYİ
DOĞAL EV TEMİZLEME SPREYİ
MARKET POŞETLERİ İLE BANYO TEMİZLİĞİ
MARKET POŞETLERİ İLE BANYO TEMİZLİĞİ