Advert

Hasan Togar'dan Necattin Demirtaş'a ziyaret

Tekkeköy Belediye Başkanlı Hasan Togar, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hasan Togar'dan Necattin Demirtaş'a ziyaret
Hasan Togar'dan Necattin Demirtaş'a ziyaret

31 Mart Yerel Seçimlerinde yeninden  Tekkeköy Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Hasan Togar, lkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Gazi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Togar ve Demirtaş karşılıklı durum değerlendirmesi yapıp,19 Mayıs 1919'un 100.Yıl etkinlikleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu.Demirtaş'a hayırlı olsun dileklerini sunan Togar,''Kurtuluş mücadelesinin ilk adımlarını atıldığı,şehrimizin merkezi konumundaki İlkadım ilçesine yapacağınız hizmetlerin devamını dileyerek yeni görevinizde başarılar diyorum” şeklinde konuştu.

Necattin Demirtaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu ifadelerde bulundu;

''Bizler hizmet için buradayız. Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarım, ve personelimle beraber, İlkadım  halkımıza en güzel hizmetleri vermeye en güzel projeleri üretmeye Allah’ın izniyle devam edeceğiz.Bundan hiçbir kimsenin şüphesi olmasın. Halka hizmet hakka hizmet düsturu, ile İlkadım'ma bir dönem daha hizmet etmek bizim için bir şereftir. Halkımızın teveccühüne layık olacak bir şekilde inşallah en güzel hizmetleri ve projeleri Cenabı Allah’ın izniyle yapma çabası içinde olacağız”

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ziyaretin sonunda, Başkan Demirtaş'a günün anısına işlemeli tablo hediye etti. 

samsun togar demirtaş ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER
DOĞUMU KOLAYLAŞTIRAN ÖNLEMLER