Advert

Samsun'da bakan bir daha bakıyor

Samsun'un İlkadım ilçesinde bulanan beş katlı bir apartmanın altından sokak geçiyor.

Samsun'da bakan bir daha bakıyor
Samsun'da bakan bir daha bakıyor

İlkadım ilçesi Kökçüoğlu Mahallesi Hisar Sokak'ta bulunan, beş katlı bir apartmanın altından sokak geçmesi, görenleri şaşkınlığa uğratıyor.Seneler önce belediyenin planladığı sokak üzerine iki bina yapıldı. Yıllardır çıkmaz sokak olarak kullanılan yol, bundan 7 sene önce bir binanın yıkılması ve diğer binanın da altı açılması sonucunda yayaların kullanımına sunuldu.

Sokak üzerinde evleri bulunan vatandaşlar ise sokakların açılmasıyla birlikte evlerine daha kestirmeden gidebilme fırsatı bulurken, bu yapıyı ilk kez görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Mahalle sakinlerinden Muammer Töngel, "Kökçüoğlu Mahallesi'nde bitişik apartman olan bir sokakta evin içinden sokak geçiyor. Bina bu şekilde yapılmış ancak bu bina gecekondu ya da kaçak yapılan bir bina değil. Binanın izinli olduğu biliyoruz ama samsun oto kiralama zamanında böyle yapıldığını bilemiyoruz. 2006 yılından beri burada yaşıyorum. Buradan ilk defa geçen insanların da dikkatini çekiyor. Özellikle durup, evin içinden geçen sokağa bakanlar var. Burası da böyle dikkate çekiyor" şeklinde konuştu.

samsun samsunhaber samsungüncelhaber apartman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KİLO VERMEYE YARDIMCI ÇAY
KİLO VERMEYE YARDIMCI ÇAY
BESİN ALERJİSİ OLANLAR KORONA DÖNEMİNE DİKKAT
BESİN ALERJİSİ OLANLAR KORONA DÖNEMİNE DİKKAT