Advert

Başaramayacağımız iş yok

Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle toplantı yapan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, "Uyum içinde çalışırsak başaramayacağımız iş yok” dedi

Başaramayacağımız iş yok
Başaramayacağımız iş yok Gülay Gültekin

 İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, başkan yardımcıları ve birim müdür, amirleriyle belediye toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı. Başkan yardımcıları ile birim müdürlerinin eksiksiz katılım sağladığı toplantıda, göreve başlanılan süre kapsamında yapılan hizmetler, yapılacak olan çalışmalar ile birimler arası koordinasyonun arttırılması görüşüldü. 

TALİMAT VERDİ

Belediye meclis salonunda yapılan değerlendirme toplantısında birim müdürleri, Başkan Demirtaş'a devam eden çalışmalar ve tamamlanmış hizmetler hakkında bilgiler verdiler. Ayrıca birim müdürleri, kendilerinin sorumlu oldukları hizmetlerle ilgili fikir ve önerilerini sundular. Birim müdürlerini tek tek dinleyen Başkan Necattin Demirtaş, yapılması gereken çalışmaların önem sırasına göre hayata geçirilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.  

UYUM VURGUSU

"Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermek için hepimiz üzerimize düşeni yapacağız" diyerek birim müdürlerine seslenen Başkan Demirtaş, “Biz yöneticiler, tüm çalışma arkadaşlarımızla saygı, disiplin ve iyi bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz. Belediyemiz birimleri uyum içinde çalıştığı sürece başaramayacağımız hiçbir şeyin olmayacağı düşüncesindeyim” diye konuştu.  

Kaynak: Samsun Gazetesi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Samsun'da annesini silahla boynundan vurdu
Samsun'da annesini silahla boynundan vurdu
Samsun'da eşzamanlı operasyon, 19 gözaltı
Samsun'da eşzamanlı operasyon, 19 gözaltı