Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a Geliyor

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantıları'nın 14'üncüsünü Kavak'ta yaptı. Demir, burada yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın bir gelecekte Samsun'a geleceğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a Geliyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a Geliyor Samsun Güncel Haber

Kavak'ta 14'üncüsü düzenlenen Muhtarlarla İstişare ve Değerlendirme Toplantırı'nda konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, burada yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın bir zamanda Samsun'a geleceğini söyledi. Cumhurbaşkanımızın Samsun'a karşı özel bir ilgisi var ifadelerini kullanan Demir, 'Hedefimiz belediyeciliğin kendi imkan ve kabiliyetlerini çok verimli, kaliteli alanlara kaydırmaktır. Bunu sizlerle birlikte yürüyerek yapacağız. Milletvekillerimizin, Ankara’da görev yapan arkadaşlarımızın da oradaki imkanlarını bu işe dahil edeceğiz. Merkezi hükümetin imkanlarını da bu işe kanalize edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın da Samsun’a karşı özel bir ilgisi var. Yakın bir gelecekte de Samsun’da olacak ve ilçeleri de dolaşacak. Onun da gücünü arkamıza alarak önümüzdeki 5 yılı çok verimli bir şekilde değerlendirmek zorundayız. ' dedi. 

Başkan Mustafa Demir, açıklamalarına şöyle devam etti: 

'Biz attığımız her adımda sizleri düşünüyoruz. Daha güzel bir Samsun’u hep birlikte inşa edeceğiz. Bizim yolumuz da hedefimiz de hizmet. Yoktan var etmeyeceğiz ama elimizde olan imkanları da çok iyi kullanacağız. Önümüzdeki 5 yıl haktan, hukuktan, hakkaniyetten, samimiyetten, gayretten ayrılmayacağız.'

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEMİK ERİMESİ SAKATLANMAYA VE ÖLÜME SEBEP OLABİLİR
KEMİK ERİMESİ SAKATLANMAYA VE ÖLÜME SEBEP OLABİLİR
ÇALIŞAN ANNE ADAYLARINA BESLENME UYARISI
ÇALIŞAN ANNE ADAYLARINA BESLENME UYARISI