İl Müdürü Balcı'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tekin Balcı Kurban Bayramı dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret etti.

İl Müdürü Balcı'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti
İl Müdürü Balcı'dan Şehit Ailelerine Bayram Ziyareti Samsun Güncel Haber

İlk olarak 1994 yılında Van'ın Gürpınar İlçesi'nde bölücü terör örgütü tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırıda şehit düşen Şehit Er Alattin Çakır'ın babasını ziyaret eden Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tekin Balcı, ardından 2016 yılında Tunceli Ercincan Karayolu Göktepe Mevkiinde yol emniyet ve kontrol devriyesi icrası esnasında bölücü terör örgütü tarafından yola döşenen mayın/EYP'nin patlaması sonucu şehit düşen Özkan Özden'in ailesini ziyaret etti. 

Şehit aileleri ile sohbet eden İl Müdürü Tekin Balcı, ailelerin Bayramlarını tebrik etti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ve Samsun Valisi Osman Kaymak'ın selamlarını iletti. 

Her zaman olduğu gibi bayramlarda da şehit ailelerini ve gazileri unutmadıklarını belirten İl Müdürü Tekin Balcı, "Müdürlüğümüzde görev yapan personelimizle birlikte her zaman olduğu gibi yine şehit ailelerimizi ziyaret ediyor, hal ve hatırlarını soruyoruz. Onların evlatları bu vatan bu millet için can verdi. Bayram gibi önemli bir günde bizde onların bir evladı olarak yanlarına gidiyor, bayramlarını kutluyor, hayr dualarını istiyoruz" diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİLİNENİN AKSİNE SOĞUK HAVA KİLO VERDİRİYOR
BİLİNENİN AKSİNE SOĞUK HAVA KİLO VERDİRİYOR
YEMEKTEN 2 SAAT SONRA ACIKIYORSANIZ DİKKAT!
YEMEKTEN 2 SAAT SONRA ACIKIYORSANIZ DİKKAT!