BAYRAMDAN SONRA TEMELİ ATILACAK

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde düzenlenen bayramlaşma programında konuşan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 'Yeni bir devlet hastanesin temeli bayramdan sonra atılacak' dedi

BAYRAMDAN SONRA TEMELİ ATILACAK
BAYRAMDAN SONRA TEMELİ ATILACAK Samsun Güncel Haber

Samsun'un 19 Mayıs ilçesinde bayramlaşma programı düzenlendi. Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşen programa, 61. Hükûmet Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, daire amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Tüm 19 Mayıs halkının Kurban Bayramını tebrik ederek konuşmasına başlayan Topaloğlu, vatandaşlara bir de müjde verdi.

EN HUZURLU İLÇE

İlçede yeni bir devlet hastanesinin temelinin bayramdan sonra atılacağını açıklayan Başkan Topaloğlu, “19 Mayıs ilçemiz Türkiye'nin en huzurlu ilçelerinden biri, bu huzuru birlik ve beraberliğimizden alıyoruz. Bir ve beraber olarak bu ilçeye hizmet ediyor ve her geçen gün bir hizmeti daha ilçemize kazandırıyoruz. Bayram tatilinden sonra devlet hastanemizin temel kazı çalışmaları başlıyor ve bir yıl içerisinde de tamamlanması planlanıyor. İlçemiz birçok hizmeti Sayın Bakanımız Suat Kılıç döneminde üst seviyede almıştır. Onun sayesinde 19 Mayıs ilçemizin isminin bütün bakanlıklarda bıraktığı izin meyvesini almaya devam ediyoruz. Kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

KILIÇ: TÜRKİYE GÜVEN ÜLKESİDİR

Kaymakam Namık Kemal Nazlı, bayramlaşma programı için emeği geçenlere teşekkür etti. 61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ise, “3 Kasım 2002’den bu yana 17 yıldır her ramazan ve kurban bayramında siz kıymetli hemşehrilerimle bir arada olduk. Bizler burada coşkuyla bayramlaşma programımızı gerçekleştirirken, bugün Cudi'de, Gabar'da, sınır ötesinde, Türkiye’nin birliğine, dirliğine zarar gelmesin diye gözünü kırpmadan eli tetikte olan kahraman evlatlarımız var. Öncelikle güvenlik güçlerimizin bayramları mübarek olsun. Hainler bazen içimizden geldi, bazen dışımızdan geldi. Ama milletimizin birliği ve dirliği, düşmana fırsat vermedi. Siyasi görüşümüz, inancımız ve etnik kökenimiz ne olursa olsun, bizim tek yumruk olmamızın önemi çok büyük. Dünyanın dört bir tarafında insanlar kıtlık içerisinde inliyor. Hamdolsun Türkiye'den yüz binlerce kurban; Diyanet, Kızılay, İHH gibi birçok sivil toplum kuruluşları tarafından zor durumda olan insanlara ulaştırılıyor. Türkiye yardım alan değil yardım ulaştıran güven ülkesidir. 19 Mayıs ilçemiz de bir barış adası, Türkiye'nin sorunsuz nadir ilçelerinden biri. Bizler bir ve beraber oldukça bütün işler kolaylaşacak” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EMZİREN ANNELERE BESLENME ÖNERİLERİ
EMZİREN ANNELERE BESLENME ÖNERİLERİ
GÖZ ALTI TORBALARI YÜZ İFADESİNİ ETKİLİYOR
GÖZ ALTI TORBALARI YÜZ İFADESİNİ ETKİLİYOR