TÜRKİYE ÇAĞ ATLADI

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, partisinin kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda, "AK Parti iktidara geldiği günden itibaren hayal dahi edilemeyecek onlarca icraatı hayata geçirmiş, Türkiye'ye çağ atlatmıştır" dedi.

TÜRKİYE ÇAĞ ATLADI
TÜRKİYE ÇAĞ ATLADI Samsun Güncel Haber

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti'nin kuruluşunun 18. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında Türkiye'nin 2001 öncesi, içerisinde bulunduğu siyasi ve ekonomik tabloya vurgu yapan Aksu, "O dönemleri yaşayanlar gayet iyi hatırlayacaklardır. Çok zor günler geçirdiğimiz o dönemde bir lider çıktı ortaya. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 14 Ağustos 2001'de kurulan AK Parti ile milletimize bir heyacan geldi. 3 Kasım seçimleriyle başlayan AK Parti iktidarıyla milletimiz geleceğe ümitle bakmaya başladı" dedi.

Türkiye'nin  mazlum coğrafyaların umudu olmaya devam ettiğini belirten Başkan Aksu, "'Dünya 5'ten büyüktür' demek doğru bir tavırdır ama işin aslı bunu söylemek kolay değildir. Bu iddialı sözü söyleyebilmek için; ilkeleriniz, idealleriniz ve haktan yana ortaya konmuş bir iradeniz olmalıdır. Aksi halde böyle iddialı bir cümle kuramazsınız. Böyle iddialı bir cümle kuramaz iseniz Türkiye'yi yönetmeye de talip olamazsınız. AK Parti iktidara geldiği günden itibaren; öncesinde hayal dahi edilemeyecek onlarca icraatı hayata geçirmiş, Türkiye'ye çağ atlatmıştır" diye konuştu.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EMZİREN ANNELERE BESLENME ÖNERİLERİ
EMZİREN ANNELERE BESLENME ÖNERİLERİ
GÖZ ALTI TORBALARI YÜZ İFADESİNİ ETKİLİYOR
GÖZ ALTI TORBALARI YÜZ İFADESİNİ ETKİLİYOR