ATA'LARIMIZIN MİRASINI GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ

Ata Tohum Projesi tanıtımına katılan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile görüşen AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Atalarımızın mirasını geleceğe taşıyacak bu proje ile tarımda daha güçlüyüz" dedi.

ATA'LARIMIZIN MİRASINI GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ
ATA'LARIMIZIN MİRASINI GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ Samsun Güncel Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın  öncülüğünde 2017'de başlatılan 'Ata Tohumu Projesi', Cumhurbaşkanlığı başta olmak üzere bakanlık bünyesindeki kurum ve kuruluşların iş birliğiyle yürütülüyor. 
Bu kapsamda yerel tohumların sistemli ve bilinçli bir şekilde gelecek kuşaklara aktarılması amacıyla başlatılan Ata Tohumu Projesi'nin tanıtımı  Cumhurbaşkanımı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirildi. 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da tanıtım programına katılan isimler arasındaydı. Karaaslan, Samsun'un yerel ürünlerinin yer aldığı stantları inceleyip, yetkililerden bilgi aldı. Etkinlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan ile görüşen Karaaslan, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, "Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayelerinde Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen, toprağın bereketi ve çiftçilerimizin emeği ile binbir çeşit nimet olup sofralarımıza uzanan atalarımızın mirası tohumlarımızı geleceğe taşıyacak  'Ata Tohumu Projesi' ile tarımda daha güçlüyüz" ifadelerine yer verdi.

ata akparti başkan samsun
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EMZİREN ANNELERE BESLENME ÖNERİLERİ
EMZİREN ANNELERE BESLENME ÖNERİLERİ
GÖZ ALTI TORBALARI YÜZ İFADESİNİ ETKİLİYOR
GÖZ ALTI TORBALARI YÜZ İFADESİNİ ETKİLİYOR