SAMSUN MERCEDES GARAJ’DAN BÜYÜK BULUŞMA

Yaptığı etkinlikler ile adından sıkça söz ettiren ve Mercedes sürücüsü, sahibi ve sevenlerini bir araya getiren Samsun Mercedes Garaj (SMSG), 22 Eylül’de yine bir büyük bir buluşmaya adım atıyor. Samsun Canik Belediyesi’nin önündeki alanda yapılacak Organizasyon, Mercedes tutkunlarını bir araya getirmenin yanı sıra sürpriz hediyeler ile de katılımcılara heyecanlı anlar yaşatacak.

SAMSUN MERCEDES GARAJ’DAN BÜYÜK BULUŞMA
SAMSUN MERCEDES GARAJ’DAN BÜYÜK BULUŞMA Samsun Güncel Haber

BAŞKANDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

Samsun Mercedes Garaj ( SMG ) Başkanı Sercan Ergin yaptığı açıklamada 22 Eylülde yapılacak olan büyük buluşmanın büyük SMG ailesinin farkını ortaya koyması açısında önem arz ettiğini belirterek, “ Samsun Mercedes Garaj adı altında kurduğumuz kulübümüz bugün bir yaşına gelmiştir. Kimseyi kırmadan, incitmeden ve ötekileştirmeden yolumuza devam ettik. Kimseyi maddi ya da manevi olarak sıkıntıya sokmadık. Hayallerimizi ve hedefimizi çizgimizi hiç bozmadan sürdürdük. Kimseye benzemek için uğraşmadık. Biz kendimiz olduk ve her etkinliğimize her şeyden önce yüreğimizi koyduk” diye konuştu.

SAMSUN MERCEDES GARAJ MARKA OLACAKTIR

SMG Başkanı Sercan Ergin, yaptıkları bütün organizasyon ve etkinliklere bizzat kendisinin ve yüreğini koyan herkesin kefil olduğunun altını önemle çizerek, “ İsim benzerliği olan başka hiçbir kulüp ile ne şehrimizde ne de başka bir yerde en ufak bir ilgimiz yoktur. Biz, bizzat kendimizin başında olmadığı hiçbir etkinliğe imzamızı atmayız. Samsun Mercedes Garaj büyük bir aşkla ve heyecan ile kurulmuştur. Kuruluş amacımız ve ruhumuzdan aykırı hareket etmeyiz etmek isteyenlere de asla müsaade etmeyiz” şeklinde konuştu.

AY YILDIZIN ALTINDA BULUŞUYORUZ

22 Eylül’de yapılacak büyük buluşma için bütün hazırlıkların hızla sürdüğünü belirten Ergin, “ Birlik ve beraberliğimizi göstereceğimiz büyük buluşmamız şimdiden herkesi heyecanlandırıyor. Samsun Mercedes Garaj olarak bu etkinliğimize büyük önem veriyoruz. Şehrimize bu isim altında bir marka değeri daha kazandırmak için gece ve gündüz mücadele etmeye devam edeceğiz. Birlikte yol aldığımız bütün herkes ile omuz omuza bu büyük buluşmanın da tıpkı diğerleri gibi harika geçeceğine inancım tamdır. Bütün halkımızı içinde bir çok sürprizin, hediyelerin ve etkinlerin olduğu büyük buluşmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALTIN GÜNLERİNE UYGUN ENFES PATATES SALATALARI
ALTIN GÜNLERİNE UYGUN ENFES PATATES SALATALARI
AŞK'TA BAĞIMLILIĞA DİKKAT
AŞK'TA BAĞIMLILIĞA DİKKAT