AYVACIK'TA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Ayvacık Belediye Başkanı mahalleliyi ziyaret edip değerlendirmeler yaptı.

AYVACIK'TA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
AYVACIK'TA ZİYARETLER DEVAM EDİYOR Samsun Güncel Haber

Her mahallemizin tüm ihtiyaçlarını yerinde görerek çalışmalarımızı yürüteceğiz diyen Belediye Başkanı Sn. Halil Kalaycı bu gün Fen İşleri Müdürü Vedat Yazıcı ile birlikte mahalleleri ziyaretlerini sürdürdüler.

İlk olarak Terice İlköğretim okulunu ziyaret eden Belediye Başkanı, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle bir süre sohbet etti. Daha sonra mahalle halkı ile bir araya gelerek Terice mahallesi hakkında genel değerlendirmelerde bulundular. Daha sonra Karaağaç mahallesine giderek burada ekiplerin yaptığı yol genişletme çalışmalarını inceleyerek bilgiler aldılar. Mahalle halkı ve muhtarıyla mahalle adına istişarelerde bulundular.

Çamlıkale mahallesine geçen Belediye Başkanı ve Fen İşleri Müdürü burada stabilize yol yapımı için taş kırma çalışmalarını inceleyerek bilgiler aldılar. Daha sonra Başalan mahallesine geçen Belediye Başkanı burada yapılan yol ve yapılacak olan yolların tespitini yaparak mahalle halkımızın taleplerini dinlediler. Belediye Başkanı  Halil Kalaycı “Ayvacık Belediyesi olarak planlı programlarımızla hizmet ihtiyacı olan her mahallemize imkanlarımız dahilinde hizmetlerimizi aksatmadan eşit olarak sürdüreceğiz ” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KEMİK ERİMESİ SAKATLANMAYA VE ÖLÜME SEBEP OLABİLİR
KEMİK ERİMESİ SAKATLANMAYA VE ÖLÜME SEBEP OLABİLİR
ÇALIŞAN ANNE ADAYLARINA BESLENME UYARISI
ÇALIŞAN ANNE ADAYLARINA BESLENME UYARISI