Advert

SAMSUN BELEDİYESİ'NE İCRA !

Samsun Belediyesi'nin icralık olduğu haberi gündeme bomba gibi düştü .

SAMSUN BELEDİYESİ'NE İCRA !
SAMSUN BELEDİYESİ'NE İCRA ! Samsun Güncel Haber

Samsun Büyükşehit Belediyesi'ne 4 yıl boyunca hizmet veren Kamu Proje Müşavirliği Mühendislik İnşaat Taahhüt Limited Şirketi isimli firma alacaklarını tahsil etmek amacıyla icraya gitti.

2015-2019 yıllarında Samsun Büyükşehir Belediyesi için çalışan ve Ali Karali'nin sahibi olduğu firmanın alacağı 1 milyon 17 TL tutarına yaklaştığı için ve  iflasın eşiğinde olduğundan dolayı Büyükşehir Belediyesi'nden ücretinin almak için harekete geçti. İcraya giden müteaahit'leri denetleme işini yaparak belediye için sahada danışmanlık hizmeti veriyordu.

Hakkında haciz kararı çıkan belediye için resmi açıklama Samsun İcra Dairesi'nden geldi.Açıklamada " Kamuya tahsis edilmiş, Belediyenin proje karşılığı borçlanma yoluyla elde ettiği gelirleri şartlı bağışlar ve belediye tarafından tahsil edilen vergi, resim ve harç gelirleri ile vergi hükmünde olan belediye verilen gelen bütçe vergi gelirleri tahsilatından ayrılacak paylar dışındaki tahsisi edilmemiş hak ve alacaklar üzerine haciz konulmasına karar verilmiştir" ifadeleri yer aldı.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞAN ANNELERE BAKICI DESTEĞİ
ÇALIŞAN ANNELERE BAKICI DESTEĞİ
İLGİNÇ TESPİT
İLGİNÇ TESPİT