ABD'DEN TÜRKİYE'YE ÖZÜR

ABD Büyükelçiliği beğendiği skandal tweet sonrası özür diledi.

ABD'DEN TÜRKİYE'YE ÖZÜR
ABD'DEN TÜRKİYE'YE ÖZÜR Samsun Güncel Haber

ABD Ankara Büyükelçiliği'nin yaptığı skandal beğeni olayı gündeme bomba gibi düşmüş, Fetö firarisi olan Ergun Babahan'ın Devlet Bahçeli hakkındaki tweeti elçiliğin resmi hesabı tarafından beğenilmişti.

Babahan'ın "Türkiye halkları Bahçeli'siz bir siyaset dönemine hazırlıklı olmalı" dediği tweet'in beğenilmesi AK Parti ve MHP tarafından sert şekilde eleştirildi. Konu ile ilgili olarak MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ise " Fetö'cü hain Ergün Babahan, "Türkiye halkları Bahçeli'siz bir siyaset dönemine hazırlıklı olmalı." diye tweet atmış, ABD'nin Türkiye Büyükelçiliği de Twitter sayfasından beğenide bulunmuş.Kim kimin arkasında, biz zaten biliyoruz. Bilimum FETÖ militanları ve onlara destek veren cümle Amerikan yönetimi, avucunuzu yalarsınız! MHP Lideri Devlet Bahçeli'siz bir siyaset hayali kuruyorsunuz ya, daha çok beklersiniz! "diyerek tepkisini belirtti.

ABD ÖZÜR DİLEDİ

Büyükelçilik daha sonra ise "Dün Twitter hesabımızda gerçekleşen hatadan dolayı özür dileriz. Ergün Babahan ile bir ilişiğimiz olmadığı gib, attığı tweet'in içeriğini de onaylamıyoruz ve kabul etmiyoruz. Söz konusu hatadan üzüntü duyduğumuzu bir kez daha ifade ediyoruz" diyerek yaşanan olaydan dolayı özür diledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAÇ EKTİRENLERİN BİLMESİ GEREKENLER
SAÇ EKTİRENLERİN BİLMESİ GEREKENLER
HAMİLE BAYANLAR AÇIK HAVA YÜRÜYÜŞÜ YAPIN
HAMİLE BAYANLAR AÇIK HAVA YÜRÜYÜŞÜ YAPIN