Advert

ÇAVUŞOĞLU'NUN ŞİKAYETİ ÜZERİNE GÖZALTINA ALINDI

Sosyal Medya'da büyük takipçi kitlesi olan Natali Avazyan gözaltına alındı.

ÇAVUŞOĞLU'NUN ŞİKAYETİ ÜZERİNE GÖZALTINA ALINDI
ÇAVUŞOĞLU'NUN ŞİKAYETİ ÜZERİNE GÖZALTINA ALINDI Samsun Güncel Haber

Özellikle Twitter'da paylaştığı paylaşımlar ile kullanıcılar tarafından ilgi ile takip edilen Natali Avazyan bugün emniyet güçleri tarafından hakkında işlem yapmak için gözaltına alındı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve ailesinin şikayeti üzerine gözaltına alınan Avazyan, Çavuşoğlu ailesi ile ilgili yaptığı paylaşımla adından söz ettirmişti.

Paylaştığı resimin altına "1988 Mevlüt Çavuşoğlu Ailesi. Bakan Çavuşoğlu'nun babasının lakabı HIRSIZ kürt Osman Erzurum Horasandan sürgünle gelmişler" yazan Avazyan'ın gözaltına alınmasına en sert tepki CHP'den geldi.

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu konu ile ilgili olarak " Sezgili Natali Avazyan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve ailesinin şikayeti üzerine sosyal medya paylaşımı nedeniyle gözaltına alınmıştır. Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı'na ulaşılamadığı içinde geceyi polis merkezinde geçirecek. Takip ediyorum. Geçmiş olsun " dedi.

Sonraki saatlerde Avazyan'ın serbest bırakıldığını duyuran Tanrıkulu " 15 günde imza karşılığı adli kontrollerle serbest bırakıldı. Geçmiş olsun. Ama bu hasta ile geceyi gözaltında geçirmesi ve kelepçede hep aklımızda kalacak" şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EL BEZLERİNİ DOĞRU TEMİZLEME YÖNTEMİ
EL BEZLERİNİ DOĞRU TEMİZLEME YÖNTEMİ
LİMONU DONDURARAK KULLANMAYI DENEDİNİZ Mİ?
LİMONU DONDURARAK KULLANMAYI DENEDİNİZ Mİ?