Advert

Atakum da İlk Aday Belli Oldu

CHP’de kongre takviminin açıklanmasının ardından, Atakum İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklayan ilk isim için Turgay Özçelik.

Atakum da İlk Aday Belli Oldu
Atakum da İlk Aday Belli Oldu Samsun Güncel Haber

Cumhuriyet Halk Partisi, 2020’de yapılması planlanan Genel Başkan ve Parti Meclisi seçimli 37. Olağan Kurultay’a hazırlanıyor. Takvime göre, ilk ilçe kongresi kasımda başlayacak, il kongreleri ise ocak ve şubat aylarında gerçekleştirilecek. Samsun’da ise ilk adaylık açıklamasını Atakum İlçesi’nde Turgay Özçelik yaptı. Özçelik yaptığı açıklamada; birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek için çalışacağını söyledi.
İlkesiz ayrıştırıcı, dar kadrocu siyaset anlayışından uzak durulması gerektiğini ifade eden CHP Atakum İlçe Başkan Adayı Turgay Özçelik, "Önümüzdeki kongre sürecinde bu anlayış ve sorumluluk içerisinde, öncelikle aramızdaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı güçlendirmek ve bu süreçten bütünlüklü olarak omuz omuza çıkmak en büyük amacım olacaktır” şeklinde konuştu.
Turgay Özçelik, "Önümüzdeki süreçte ilçe örgütümüz, milletvekillerimiz, belediye başkanımız, belediye meclis üyelerimiz ve özverili üyelerimiz başta olmak üzere demokrasiye, özgürlüklere, barışa ve hukukun üstünlüğüne inanan tüm demokrasi güçleri ile et ve tırnak gibi hep birlikte mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Samsun Gazdetesi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EL BEZLERİNİ DOĞRU TEMİZLEME YÖNTEMİ
EL BEZLERİNİ DOĞRU TEMİZLEME YÖNTEMİ
LİMONU DONDURARAK KULLANMAYI DENEDİNİZ Mİ?
LİMONU DONDURARAK KULLANMAYI DENEDİNİZ Mİ?