Advert

HAVZA'DA İŞYERİ TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI

Havza'da Eğitim-Bir-Sen İlçe Temsilciliğince işyeri temsilcileri istişare toplantısı gerçekleştirildi.

HAVZA'DA İŞYERİ TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI
HAVZA'DA İŞYERİ TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI Samsun Güncel Haber

Toplantıya Havza Belediye Başkanı Özdemir’in yanı sıra Havza Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam, Havza Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cafer Uzun ile sendikanın işyeri temsilcileri katıldı.

Havza Gençlik Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir öğretmenlik mesleğinin önemine değinerek; “Öğretmenlik toplumun kılcal damarlarına ulaşan mesleklerden biri. Her zaman eğitimin ve eğitimcilerin yanındayız. Bize ne zaman ihtiyaç duysanız sizlerin yanındayız ve bundan sonra da yayınınızda olmaya devam edeceğiz.” Dedi.

Eğitim-Bir-Sen Havza Temsilcisi Numan Kurt ise düzenlenen istişare toplantılarının önemine değinerek sendikal faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Kurt; “Bizler büyük bir aileyiz. Düzenlenen bu tür toplantılar ile üyelerimizin isteklerini ve varsa sıkıntılarını yakından takip etme imkanı buluyoruz.” Dedi.

Eğitim-Bir-Sen Samsun 1 Nolu Şube Başkanı Hamdi Yıldız, Eğitim-Bir-Sen Havza Temsilcisi Numan Kurt’a hediye takdim etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÇALIŞAN ANNELERE BAKICI DESTEĞİ
ÇALIŞAN ANNELERE BAKICI DESTEĞİ
İLGİNÇ TESPİT
İLGİNÇ TESPİT