Advert

ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR

İster süperlig de olsun, ister amatör lig de olsun farketmez. Nerede oynarsa oynasın, Samsunspor çamura düşen altın gibidir.Hiçbir şeyi eksilmez.Eninde sonunda biz bu başarıyı yakalar bu ligden çıkarız.Sizinle yada sizsiz.

ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR
ÖLÜMÜNE SAMSUNSPOR Samsun Güncel Haber
Hocasından topçusuna kadar tamamınız Samsunspor'a ticari bakıyorsunuz. 7.ci  haftadayız Afyon maçı istisna daha futbolun f'si yok. Bu taraftar sizi baş tacı yaptı.Süperlig de olmayan taraftar kitlesi her hafta sizi izlemeye geliyor. 30.000 taraftarı GS-FB maçında görür Türkiye biraz utanın. Maddiyatı 2.plana, Samsunspor u kalbinize koymadığınız sürece başarı hayalden öteye gitmez.Ölümüne oynayın.Bakspor beraberliği nazarlık olsun dedik.Ligin en iyi takımı dedik Manisa yı affettik.amed i ne yapacağız.Ne oluyoruz nereye gidiyoruz.derdiniz nedir.İsteyince oynuyorsunuz,Afyonspor maçında da siz vardınız sahada.İrfan hoca herşey sende bitiyor.Amed maçından sonra açıklamaların iç karartıcı.Tüm Samsun ağzının içine bakıyor sen manasız boş konuşma yapıyorsun.Orada ne oldu bilemiyoruz ama Bahattin köse-İlyas Kubilay ın oyundan çıkartılması anlamsız.Amed maçında beraberlik düşünen bir hoca şampiyonluğu rüyasında görür.
  Henry David Thoreau nun güzel bir sözü var
"Başkalarından üstün olmanız çokda önemli değildir, önemli olan dünkü halinizden üstün olmanızdır."
Her maçtan sonra hatalarımızdan ders çıkaracağız diyorsun ama Amed e 2 puan bırakıp geliyorsun.Ne lideri ne sonuncuyu yenebiliyorsun.İyide hocam bu taraftar bunları haketmiyor,İsmail başkan,Yüksel Yıldırım bunları haketmiyor.Tribünlerin tadı kaçacak uyarmadınız demeyin.Şu lige canla başla sarılın.Tüm Samsun arkanızda.Artık stokları erittiniz.Şampiyon olacak takım bu kadar takılmaz.Silkelenin Kırklarelispor maçı 2.ci start olsun. Güzel oyun güzel skor,en büyük SAMSUNSPOR...
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
VARİS TEDAVİSİ İLE YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAK MÜMKÜN
VARİS TEDAVİSİ İLE YAŞAM KALİTESİNİ ARTTIRMAK MÜMKÜN
MİGRENİN SEBEBİ SUSUZLUK OLABİLİR
MİGRENİN SEBEBİ SUSUZLUK OLABİLİR