Advert

BAFRA'DA ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ

Bafra Belediyesi ilçede yine bir ilki gerçekleştirdi.

BAFRA'DA ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ
BAFRA'DA ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ Samsun Güncel Haber

Bafra Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Trafikten Çekme Belgeli Araçların Satış İhalesi sosyal medyadan canlı olarak yayınlandı.

Bafra Belediyesi’nin hizmet birimlerinde kullanılmakta iken ekonomik ömrünü tamamlamış ve hizmet konusu kalmayan, trafikten çekme belgeli 12 adet aracın, Belediye Encümenince (İhale Komisyonunca) gerçekleştirilen ihalesi, Bafra Belediyesi’nin sosyal medya hesabından canlı olarak yayınlandı.

Belediye Encümen Toplantı Odasında yapılan ihale, şeffaf belediyecilik noktasında Bafra’da bir ilk olarak dikkat çekti.

Hamit Kılıç başkanlığındaki Bafra Belediyesi, halkın her kesimini içine alacak şekilde hayata geçirdiği ve tüm düşüncelere açık olduğu Ortak Akıl Toplantılarından sonra ihalelerin de canlı olarak yayınlanması şeffaf belediyeciliğin önemli bir adımı olarak değerlendiriliyor.

Konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Hizmet odaklı, şeffaf, üretken ama mutlaka halkı için var olan belediyecilik anlayışını Bafra’mızda hâkim kılmak çabasındayız. Gerçekleştirdiğimiz ihaleleri sosyal medya hesaplarımızdan canlı olarak yayınlayarak şeffaf belediyecilik bakış açımızı da hayata geçiriyoruz. Bafra’mız için yapılan ve yapılacak olan tüm ihalelerin hayırlı olmasını temenni ediyorum” Dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YATAĞINIZI BİRDE BÖYLE TEMİZLEMEYİ DENEYİN
YATAĞINIZI BİRDE BÖYLE TEMİZLEMEYİ DENEYİN
ÇOCUKLARINIZI SALGIN HASTALIKTAN KORUYUN
ÇOCUKLARINIZI SALGIN HASTALIKTAN KORUYUN