Advert

KUBİLAY & BAHATTİN

Seksenler dizisinde Rıza komiserin dediği gibi işiniz gücünüz "riv riv riv". Maça geçmeden önce, sonrasındaki basın toplantısına bir gidelim.

KUBİLAY & BAHATTİN
KUBİLAY & BAHATTİN Samsun Güncel Haber
Basın mensubu arkadaşlardan birisi (bence beraberliğin özeti) çok özel bir soru soruyor İrfan buz'a. "Hocam İlyas ve Bahattin'i yedek oturtarak onlara mı yoksa Samsunspor taraftarına mı ceza verdiniz?"
    Aslında pek de yazılacak bir şey yok,İrfan hoca istifasını sunmuş yönetime.Kimsenin arkasından konuşmak bize yakışmaz.Yalnız maçla ilgili gözlemlediğim hatalarından bahsetmek istiyorum.
   Tamam hocam Samsunspor kötü oynasın ama ne olur kazansın modundaydım. Yani artık iyi futbolun benim için önemi kalmamıştı. Kabullenmiştim bu aciz futbolu,ta ki hakemin bitiş düdüğüyle kendime gelene kadar. Sınıfın tembel öğrencisine ne anlatırsan anlat sınavlarda kalır ya, Samsunspor da aynı öyle bir türlü sınavı geçemiyor.Takım sanki şampiyonluğa oynamıyor da ortalarda tutunmaya çalışıyor izleniminde. Ruhsuz.
   İlyas Kubilay ve Bahattin Köse, senin bu adamlarla derdin ne hocam? Samsunspor'u basit hesaplaşmalara düşürme bu hepimiz için yıkım olur demedik mi? İlyas ve Bahattin ile başlasan bu maç öyle ya da böyle alınırdı. Atabey ve Samet Asatekin döküldü, oyundan almadın.65-67 ve 70. dakikalarda oyuna 3 oyuncu alıp en az 6-7 dakika Samsunspor'a kaybettirmen, oyunu soğutman akıl işi değil. İkinci yarıya değişikliklerini yaparak başlayabilirdin. Bu takım İlyas ve Bahattin'den ibaret değil doğru ama bunlar senin en değerli topçuların. Ben böyle istedimle olmuyor. Bak sen böyle istedin Sancaktepe az daha maçı alıp gidiyordu. Bu adamlar iyiyse sahada olacak. Kimsenin Samsunspor'un geleceğiyle oynama hakkı yok.Takım içinde neler dönüyor biz bilemeyiz, bu işi sen çözeceksin.maç saati geldiğinde HAK EDENE O ŞANLI FORMAYI GİYDİRECEKSİN.
    Erkam Reşmen'i ve Ramazan Çevik'i çok beğendim. Guido, Oğuz, Yalçın iyiler arasındaydı. Samet Kılıç, Caner Arıcı vasattı. Gökhan Alsan'a Samsunspor bir gömlek büyük geldi sanırım. Nurullah, oyunu defans ile başlatması çok iyi alışkanlık. Bu maçta kendisine pek iş düşmedi.
     Ahmethan Köse'nin Bahattin'den önce oyuna alınmasını İrfan Hoca değil, Guardiola açıklayamaz. Bu şehre yazık. Playoffa kalsak ne yazar bu futbolla bu anlayışla çok zor. Bahattin gibi formda forvetini 70. dakika oyuna almak! Hocam bu adam kaç dakikada ısınıp oyuna adapte olacak. Bu adam bir hafta evvel sana 3 altın puan vermedi mi.Bu maçta ilk 11 de olmayı haketmedide tel tel dökülen Atabey/Samet Asatekin mi haketti.Sancaktepe beraberliği olacak şey mi şimdi? Bu takımın puan kaybedeceği maç bu mu? Maç bitti sadece kuru üzgünüz.Her zaman istediğiniz oyunu tutturamazsınız.Her zaman istediklerinizi sahaya yansıtamazsınız diyorsunda,Samsunspor ne zaman iyi futbol adına bir şeyleri yansıttı ben hatırlayamadım.
    Yinede bir Samsunspor sevdalısı olarak Samsunspor'a verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür eder,bundan sonraki futbol yaşantınızda başarılar dilerim.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TER KOKUSUNUN ÖNLEMENİN YÖNTEMLERİ
TER KOKUSUNUN ÖNLEMENİN YÖNTEMLERİ
Türkler en çok yan yatarak uyuyor
Türkler en çok yan yatarak uyuyor