Advert

HANCIOĞLU 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

"Bugün, bir ulusu küllerinden yeniden var eden, milletimizin büyük önderi Atatürk’ün “Türk Gençliğine emanet ediyorum” dediği Cumhuriyetimizin 96. yılını büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

HANCIOĞLU 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
HANCIOĞLU 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI Samsun Güncel Haber

  İnsanlık tarihin en onurlu özgürlük mücadelelerinden birini vermiş, bu uğurdaki kararlılığını "Ya istiklal, Ya ölüm" diyerek tüm dünyaya ilan etmiş olan milletimizin, Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde çıktığı kutsal yolculuğun adıdır Cumhuriyet...

Esarete asla boyun eğmemiş, tarihinden aldığı birikim ve güçle, sonsuza dek özgürce yaşama iradesini ortaya koyan milletimizin, insan onuruna yaraşır bir varoluş mücadelesiyle elde ettiği büyük zaferin adıdır Cumhuriyet!

  Bugün, Cumhuriyet'imizin 96. yıl dönümünü kutlamanın haklı gururunu ve onurunu yaşarken, Mustafa Kemal Atatürk ve onun mücadele arkadaşları başta olmak üzere bizlere bu topraklarda özgürce yaşama imkânını sunabilmek için canlarını feda eden şehit ve gazilerimizi ve bütün isimsiz kahramanlarımızı saygı, şükran ve minnetle anıyor; asil milletimizin Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutluyorum."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YATAĞINIZI BİRDE BÖYLE TEMİZLEMEYİ DENEYİN
YATAĞINIZI BİRDE BÖYLE TEMİZLEMEYİ DENEYİN
ÇOCUKLARINIZI SALGIN HASTALIKTAN KORUYUN
ÇOCUKLARINIZI SALGIN HASTALIKTAN KORUYUN