Advert

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜMDE ALİ HASTANEDEN KOVULUYOR MU?

Fox'un reyting rekorları kıran Mucize Doktor dizisinin 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Savant otizm sendrumlu Doktor Ali Vefa'nın hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor'un yeni bölümünde ortalık fena karışıyor.

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜMDE ALİ HASTANEDEN KOVULUYOR MU?
MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜMDE ALİ HASTANEDEN KOVULUYOR MU? Samsun Güncel Haber

 Doktor Ali, Tanju'nun planı sonrasında soruşturma geçiriyor. Bir hasta yakının şikayet ettiği Ali, tıp dergisinde de hedef gösterilince hastaneden atılma noktasına geliyor. Peki Ali'ye ne olacak? Hastaneden gidiyor mu? İşte Mucize Doktor 9. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar.

Fox TV'nin reytingleri alt üst eden, The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor, 31 Ekim Perşembe akşamı 8. son bölümüyle ekrana geldi. Taner Ölmez, Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder ve Reha Özcan'ın başrollerde oynadığı, şimdiden 43 ülkeye satılan Mucize Doktor'un 8. son bölümünde, Ali Vefa bir silahlı soygunun ortasında kalınca işler karıştı. Soygunun bir kadını vurması sonrasında hasta yakınları Ali'yi suçladı. Tanju ise bunu fırsat bildi ve hasta yakınına Ali'yi Sağlık Bakanlığı'na şikayet etmesini istedi.

MUCİZE DOKTOR 9. BÖLÜMDE ALİ'YE BÜYÜK ŞOK
Mucize Doktor'un 7 Kasım Perşembe ekrana gelecek olan 9. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Mucize Doktor yeni bölümde, Ali Vefa hastaneye gelen bir muhabir, Tanju tarafından yanlış yönlendirilmesi sonrasında skandal bir habere imza atıyor. Tıp dergisine kapak olan Ali, 'Farkındalık adına ihmal' başlıklı haberle hedef gösteriliyor. Diğer yandan ise bakanlık da hasta şikayeti nedeniyle soruşturma başlatıyor. Hastanenin yönetim kurulu ise toplanarak Ali Vefa'dan savunma alıyor. Peki Mucize Doktor'da Ali hastaneden ayrılacak mı? Bu sorunun yanıtı yeni bölümde belli olacak.

Mucize Doktor_8 (4)

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ
Ali, markette yaşadığı olay karşısında hissizdir. Oysa tecrübe etmesi gereken yeni duygular vardır. Nazlı ona farkında olmadan yardım eder ama onun da başında büyük bir dert vardır; Tanju'nun gözetiminde, bir saldırganı tedavi etmek zorundadır. Bunu yaparken geçmişiyle yüzleşir. Günün sonunda, hastanede bir kez daha kozlar paylaşılacaktır.

Mucize Doktor_8 (1)

MUCİZE DOKTOR GENEL KONUSU
Savant sendromlu deha Ali Vefa’nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç’in Başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi’nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar.

Mucize Doktor_4 (3)

Ama havaalanında meydana gelen bir kaza Ali’yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır.

Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali’nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar. Önyargılar kırılabilir mi? Hayaller gerçek olabilir mi?

Genç oyuncu Taner Ölmez'in başrolde yer aldığı Mucize Doktor'un kadrosunda; Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi isimler de rol alıyor. Mucize Doktor dizisi dünyaca ünlü The Good Doctor dizisinden uyarlandı. Dizinin danışmanlığını ise Tohum Otizm Vakfı yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İLGİNÇ TESPİT
İLGİNÇ TESPİT
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ
BAYRAM SOFRASI İÇİN PRATİK BÖREK TARİFİ