HAVZA BELEDİYESİ'NDEN POŞET DAĞITIMI

Havza Belediyesi Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Zabıta Müdürlüğünün desteği ile yürüttüğü poşet dağıtımı kapsamında Temizlik Hizmetleri Müdürü ve Zabıta Müdürü Erhan Demir tarafından ilçede Salı günleri kurulan pırtı ve giyim pazarında esnafa çöp poşeti dağıtımı gerçekleştirildi.

HAVZA BELEDİYESİ'NDEN POŞET DAĞITIMI
HAVZA BELEDİYESİ'NDEN POŞET DAĞITIMI Samsun Güncel Haber

Yapılan uyarıda özellikle pazarın dağılmasının ardından Pazar alanında biriken ambalaj atıklarının rüzgar ile dağıldığı ve daha fazla alanı kirlettiği belirtilerek Pazar esnafının bu konuda hassasiyet göstermeleri istendi.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir hedeflerinin daha temiz pazar yerleri ve Havza olduğunu belirterek; ““ Havza bizim evimiz. Evimizi temiz tutmakta bizim elimizde. Her hafta Salı kurulan pazarın ardından burada bir sürü kalıntı oluyor. Pazara gelen pazar esnafımız burayı temiz bulmak istiyor haliyle. Giderken temiz bırakma alışkanlığını da kazanmamız gerekiyor. Kirletmezsek temizlemeye gerekte kalmayacaktır. Çalışmalarımıza destek olan pazarcı esnafımıza ve halkımıza teşekkür ederim.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SAÇ EKTİRENLERİN BİLMESİ GEREKENLER
SAÇ EKTİRENLERİN BİLMESİ GEREKENLER
HAMİLE BAYANLAR AÇIK HAVA YÜRÜYÜŞÜ YAPIN
HAMİLE BAYANLAR AÇIK HAVA YÜRÜYÜŞÜ YAPIN