Advert

ERTUĞRUL FAKTÖRÜ

Maçtan önce başkanımız Yüksel YILDIRIM taraftarıyla selamlaştı. Binlerce taraftar Yüksel YILDIRIM'ı namı diğer CESUR YÜREK'i ayakta alkışladı. Sanmıyorum ki artık bu dostluğa birileri zarar verebilsin. Yüksel YILDIRIM bu takımı hayallerimize taşır, hazır olun...

ERTUĞRUL FAKTÖRÜ
ERTUĞRUL FAKTÖRÜ Samsun Güncel Haber
Samsunspor' da Yüksel YILDIRIM ve Ertuğrul SAĞLAM  tabiri caizse ipleri eline aldı. Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmıycak belli oldu. Sahada daha önce görmediğimiz bir Samsunspor vardı. Topa basan ama geri yaslanmayan, oyunu rakip sahaya yığan, devamlı gol arayan, gevezelik yapmayan, tekmeye kafa atan, şut çeken bir Samsunspor vardı. Golün geleceğini hisseden taraftarda da oynanan oyundan dolayı bir mutluluk. 
 
   Sahamızda formsuz ama çok tecrübeli bir Sarıyer ile karşı karşıya geldik. Rakip dirençli, Samsunspor'da eski Samsunspor değildi. İlk yarıda, yüzde yüzlük birçok pozisyonu cömertçe harcayan Samsunspor'du. bundan önce ki maçlarda dakikalar ilerledikçe panik yapan  taraftar,  eskisi gibi telaş yapmadı.  Samsunspor'u sabırla desteklemeye devam etti. Bu görmek istediğimiz çok önemli birşeydi ve taraftar sabrının hediyesini aldı.  
 
    Maçın bilinmeyeni Ertuğrul hocanın bu maçı nasıl bir anlayışla oynatacağıydı. Hemen hemen herkes oyundan korakor mücadeleden memnun kaldı. Kubilay  Samsunspor'da serbest oynadı. En verimli olanıda buydu. Bahattin Köse yine yüzde yüzlük bikaç pozisyonu cömertçe harcadı. Gökhan Alsan ilk defa beğenildi. Caner kusursuza yakın oynadı. Yalçın, Ferhat, Erkam, Gökhan Meral mücadeleyi 90 dakika bırakmadılar. Ahmethan, 7 dakika oynadı ama 7 dakikaya çok şey sığdırdı, fırsatçılığı ile golünüde attı.  
Nurullah yine üşüdü. Sarıyer'in tek bir pozisyonu yoktu. Bu maçın ilk yarı skoru 4-0 değil ise bunun tek sebebi Sarıyer'in inanılmaz futbol şansıdır. 
    
    Manisaspor'un en nihayetinde takılması Samsunspor'da büyük sevinçle karşılandı. Durdurulamaz değilmiş meğer. Statda gözler bir maçta bir Maçkolik'teydi. Taraftar Manisaspor maçında gol varmı yokmu takibindeydi. Ankaragücü'nüde kupa dışı bırakan Kırklarelispor'un bir çıkış içinde olduğunu ve sürpriz yapabilecek bir takım olduğunu düşünüyordum. Yanıltmadılar. Kırklarelispor'a başarılar diliyorum.
     Ertuğrul hoca takıma dokunmamış takımın içinden geçmiş. Samsunspor saldıran, ısıran, her bölgede savaşan bir takıma bürünmüş. Kubilay'ın her topa basması, Atabey'in şaşırtan kondisyonu tribünlerde şaşkınlıkla izlendi. Maç sonu taraftar ile futbolcuların gönül bağı görülmeye değerdi. Bizlere bu mutluluğu yaşatan çok değerli büyüğümüz başkanımız cesur yüreğimiz sayın Yüksel YILDIRIM'a teşekkürler ediyorum. Ertuğrul hocamada başarılarının devamını diliyorum.
Hoşçakalın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ALERJİ ATAKLARI GÜNLÜK HAYATI ETKİLİYOR
ALERJİ ATAKLARI GÜNLÜK HAYATI ETKİLİYOR
ÇOCUKLARIN SAĞLIK KONTROLLERİ İHMAL EDİLMEMELİ
ÇOCUKLARIN SAĞLIK KONTROLLERİ İHMAL EDİLMEMELİ