Advert

SAMSUN'UN SİYASİ LİDERLERİ MASAL MEDYA FOTOĞRAFÇILIĞI AÇILIŞINDA

Bafra'da Masal Medya Fotoğrafçılığı'nın 2.şubesinin açılışı Samsun'un siyasi liderleriyle beraber yapıldı.

SAMSUN'UN SİYASİ LİDERLERİ MASAL MEDYA FOTOĞRAFÇILIĞI AÇILIŞINDA
SAMSUN'UN SİYASİ LİDERLERİ MASAL MEDYA FOTOĞRAFÇILIĞI AÇILIŞINDA Samsun Güncel Haber

Samsun'un Bafra ilçesindeMasal Medya Fotoğrafçılığın 2. şube açılışı yapıldı. Murat Önbaş'ın işletmeciliğini yaptığı şubeye Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı,  Bafra Belediye Başkanı, Bafra kaymakamı Cevdet Ertürkmen  ve çok sayıda isim katıldı.

Renkli görüntülere sahne olan açılış ile ilgili düşüncelerini sosyal medya hesabından paylaşan Mustafa Demir"  Bafra İlçesi'nde hizmet veren Masal Medya Fotoğrafçılığın 2'nci şubesinin açılışını gerçekleştirdik. İşletmenin sahibi genç kardeşimiz Murat Önbaş'a hayırlı işler bol kazanç diliyorum" dedi

Orhan Kırcalı ise "Murat Önbaş kardeşimizin işyerinin açılışına katıldık. Bereketli, bol kazançlar diliyorum. Her şey gönüllerince olsun; Allah mahcup etmesin. " şeklinde konuştu. Hamit Kılıç ise Milletvekilimiz Sn. Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Demir ve İlçe Kaymakamımız Sn. Cevdet Ertürkmen ile birlikte Masal Medya2 Fotoğrafçılığın açılışını gerçekleştirdik. İşletmeci Murat Önbaş kardeşimize hayırlı olmasını temenni ediyorum " diyerek açılan mekan hakkında olumlu dileklerini beyan etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YATAĞINIZI BİRDE BÖYLE TEMİZLEMEYİ DENEYİN
YATAĞINIZI BİRDE BÖYLE TEMİZLEMEYİ DENEYİN
ÇOCUKLARINIZI SALGIN HASTALIKTAN KORUYUN
ÇOCUKLARINIZI SALGIN HASTALIKTAN KORUYUN