Advert

CITY MALL AVM ONAYI ALDI !

Açılmasına günler kalan ve 1000 kişiye istihdam kapısı olacak City Mall AVM, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan onay aldı.

CITY MALL AVM ONAYI ALDI !
CITY MALL AVM ONAYI ALDI ! Samsun Güncel Haber

Samsun'da en az 1000 kişiye istihdam kapısı olacak ve şehir ekonomisine büyük katkısı olacak City Mall AVM, birçok defa sorunla karşı karşıya kalmasına rağmen açılması için en önemli onaylardan birisini daha aldı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada City Mall AVM için "ÇED Raporu gerekli değildir" kararı çıktı. Yapılan açıklamada  "Samsun ili Atakum ilçesi Mimar Sinan Mahallesi tapuda kayıtlı F36B16A3B Pafta, 8425 ada 9 Nolu Parsel mevkiinde ki Abdulvahap Çelik tarafından yapılması planlanan Alışveriş Merkezi projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan dosya incelenmiş ve değerlendirilmiştir. ÇED Yönetmeliği'nin 17. maddesi gereğince Alışveriş Merkezi projesine Valiliğimizce 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir." denildi. 

 Açılması sabırsızlıkla beklenen City Mall AVM'nin bu ay içerisinde  Samsun'lulara hizmet vermeye başlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BURUN ESTETİĞİ (RİNOPLASTİ-NAZOPLASTİ)
BURUN ESTETİĞİ (RİNOPLASTİ-NAZOPLASTİ)
Mevsimsel Alerji mi, Korona Virüs mü?
Mevsimsel Alerji mi, Korona Virüs mü?