Advert

İLKADIM KAVAKLILAR DERNEĞİ'NDEN NECATTİN DEMİRTAŞ'A SÜRPRİZ !

İlkadım Kavaklılar Derneği, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Dernek yönetimi ayrıca doğum günü olan Başkan Demirtaş’a sürpriz yaptı

İLKADIM KAVAKLILAR DERNEĞİ'NDEN NECATTİN DEMİRTAŞ'A SÜRPRİZ !
İLKADIM KAVAKLILAR DERNEĞİ'NDEN NECATTİN DEMİRTAŞ'A SÜRPRİZ ! Samsun Güncel Haber

İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

İADEYİ ZİYARET
Geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen ve düzenlediği tirit gecesi ile birlik ve beraberliğe imza atan İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Levent Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, geceye katılan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a iadeyi ziyarette bulunarak teşekkür etti. 


PASTA KESEREK KUTLADILAR
Ziyarette Başkan Demirtaş’a bir de sürpriz yapan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Demirtaş’ın doğum gününü pasta keserek kutladı. 

SAĞLIKLI BİR YAŞAM DİLİYORUZ
Necattin Demirtaş’ın her zaman kendilerine destek verdiğini kaydeden Başkan Kaya, “İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu olarak, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a iadeyi ziyarette bulunarak, kendilerine teşekkür ettik. Aynı zamanda da Başkan Demirtaş’ın doğum günün kutlayarak, kendisine sağlıklı yaşam temennisinde bulunduk” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KRONİK HASTALAR İLAÇLARINI BIRAKMAMALI
KRONİK HASTALAR İLAÇLARINI BIRAKMAMALI
KANSER HASTALARI KORONAVİRÜS'E DİKKAT ETMELİ
KANSER HASTALARI KORONAVİRÜS'E DİKKAT ETMELİ