Advert

SAMSUNSPOR ÜNİVERSİTELİ SAMSUNPORLULAR DERNEĞİNDE

Kulübün Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcular Üniversiteli Samsunsporlular Derneği’nin (ÜSD) açılışına katıldı.

SAMSUNSPOR ÜNİVERSİTELİ SAMSUNPORLULAR DERNEĞİNDE
SAMSUNSPOR ÜNİVERSİTELİ SAMSUNPORLULAR DERNEĞİNDE Samsun Güncel Haber

İlkadım ilçesi Kılıçdede Mahallesi’nde Samsunspor’un taraftar gruplarından biri olan Forza Samsun’un üniversite yapılanması Üniversiteli Samsunlular Derneği’nin açılışına Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Kulüp Müdürümüz Soner Soykan, futbolcularımız Burak Çalık, İbrahim Halil Çolak, Nurullah Aslan, Recep Burak Yılmaz, Yalçın Kılınç ve Atabey Çiçek de katıldı.


Açılış öncesi konuşan Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, “Samsunspor’un en önemli destekçilerinden Forza Samsun ve Üniversiteli Samsunsporlular Derneği’nin açılışı için toplandık. Çok güzel bir birliktelik oluştu. Bugünkü açılışla birlikte Perşembe günü de Manisa’ya yola çıkacağız. Manisa’dan alacağımız güzel bir sonuçla Samsun’a dönüp, 2’nci bölüm kutlamayı da burada yapmak istiyoruz. Samsunspor çok güzel bir derneğe daha kavuştu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.


Üniversiteli Samsunsporlular Derneği Başkanı Eren Yılmaz ise, Forsa Samsun ve Üniversiteli Samsunsporlular Derneği’nin tribün kültürü ve Samsunsporluluk ruhunun geliştirilmesi için faaliyetler yürüteceklerini belirtti.
Konuşmaların ardından bando eşliğinde derneğin açılış kurdelesini Genel Menajer Mustafa Aztopal, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve futbolcularımız kesti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KRONİK HASTALAR İLAÇLARINI BIRAKMAMALI
KRONİK HASTALAR İLAÇLARINI BIRAKMAMALI
KANSER HASTALARI KORONAVİRÜS'E DİKKAT ETMELİ
KANSER HASTALARI KORONAVİRÜS'E DİKKAT ETMELİ