Advert

"SAMSUNSPOR'UN AYAK SESLERİ "

Manisa FK'nın, Konya deplasmanında 2 puan bırakması ile artık bu iş bitti havası iyiden iyiye esmeye başladı Samsun'da. İnşallah tamamına ereriz bu mutluluğun. Playoff larda uğraşmadan rekor puanla tertemiz bir şekilde çıkacağız inşallah..

Samsun Güncel Haber
Maça gelecek olursak 
Ahmethan, ayağında topu fazla tutması, kaçan arkadaşlarını görememesi yani oyunu okuyamaması ile düşük not aldı. Bu maç oldukça zayıf kaldı.
  Ercan, yerinde müdahaleleri, mücadeleci yönü ile yavaş yavaş eski Ercan'a dönüş sinyali veriyor. Bu maç oldukça iyiydi.
   R Burak Yılmaz, Manisa FK maçında olduğu gibi Amed maçında da büyük bir hata yaptı ama maçın genelinde garantili oyun anlayışı ile beğeni topladı. Bu maç iyiydi..
   Nurullah, Samsunspor'un mükemmel defansı sayesinde pekde sıkıntılı maç yaşamayan kalecimize bu maçda pek iş düşmedi. 24 maçda yediği 9 gol ile zaten tüm avrupa basınında adı geçen Nurullah bu maçta hata yapmadı iyiydi.
  Gökhan Meral, bikaç maçtır form düşüklüğü gözlenen defansımız bu maç oldukça hareketli ve oyuna konsantreydi. Ertuğrul hoca Gökhan'ı 90 dakika oyundan almayarak ona güvenini gösterdi. İyide yaptı. Gökhan kalite olarak kendini ispatlamış Oldukça deneyimli bir futbolcu. Ben Ramazan Çevik'i beğenen her zaman futbolculuğunu takdir eden biri olarak Gökhan Meral mi Ramazan mı sorusuna cevabım net Gökhan olur.
   Veli, bir türlü hakkında net karar veremediğimiz kalitesini kumaşını bir türlü çözemediğimiz futbolcumuz bu maçta pek parlamadı. Ertuğrul hocamızın son 6 maçta kesmeden oynattığı stoper'in R Burak Yılmaz'ın yükünün biraz daha fazlasını alması gerektiğini düşünüyorum.
   Erkam, Burak Yılmaz ile defansta oldukça uyumlu görüntü verdi. Hatasıza yakın oyunu beğenildi. Bu maçta iyiydi. Amedspor'un 40 numarası biraz sıkıntı yaşatsada herşeyi kontrolü altında tutmayı başardı.
   İlyas Kubilay, eski Kubilay değil. Ben ertuğrul hocanın yerinde olsam Kubilay a sadece çık oyna derim. Bu adam tamamen serbest oynamalı. Nerde ne zaman ne yapacağı belli değil. Çok tehlikeli bir futbolcu. Sahalardan neredeyse 3 haftadır uzak kalan Kubilay'ı kaybetmeyelim. Formda ve hazır bir 14 numara çok can yakar.
   Gökhan Alsan, her hafta üzerine koyan, atom karınca gibi çalışan, her galibiyette büyük pay sahibi olan takdiri hakeden futbolcumuz bu maçta çok iyiydi. 83 dakika defans - forvet hattında hiç durmadı. Sahanın her yerindeydi. 44.dakikada 8. golü ona çok yakıştı.
   Atabey, Burak'a verdiği alda at pasından başka bir varlık gösteremedi. Bu maç yokları oynadı.
   Burak Çalık, 61.dakikaya kadar oyundan düşmedi. Son vuruş ustalığı oldukça iyi. Bu maç çok koştu. Golünüde attı. Manisa maçı ile kendine geldi. İlerki haftalar için boş geçeceği maç olmaz düşüncesindeyim.
  Bahattin, Burak Çalık'ın yerine 61 de oyuna dahil oldu. Takım arkadaşlarından çok iyi paslar almasına rağmen değerlendiremedi aldığı topları kaybetti. Bikaç yüzde yüzlük pozisyonu cömertçe harcadı.
    Halil Çolak, Ahmethan'ın yerine çok geç oyuna alındı. 46.dakika yani ikinci yarı Halil-Ahmethan değişikliği yapılmalıydı. Samsunspor'un istediği maça hareket getirebilen, tempo katabilen süratli bir forvet, çok da sonlara bırakılmamalı sanki.
   Amedspor Samsunspor'dan puan alamıyacağını, Samsunspor'un kadrosunu çok iyi biliyordu. Bu sebepten pekde maça asılmadı. Manisa'da Manisa'ya 3 gol atan bir Samsunspor'un normal şartlarda Amedspor'un içinden geçmesi hiç de şaşırtıcı sayılmazdı. Yani 3-0 Amedspor için iyi bir sonuç oldu. 
    Hakem, neredeyse tüm taktir haklarını Amed'den yana kullandı. Maça etki edecek büyük bir hatası olmamasına rağmen taraftarlardan tepki gördü.
   Önümüz hafta kupa kralı Kırklarelispor deplasmanımız var. Ben onlara kupa kralı diyorum. Gaziantep FK ve Başakşehir'i mütevazi kadroları ile turnuvanın dışına ittiler. 2 Lig Beyaz grubun sürpriz takımıdır Kırklarelispor. Dikkat edilmesi iyi çalışılıp analiz edilmesi önemlidir.Ertuğrul hoca ve futbolcularımızı, Trakyadan da 3 altın puanla dönmesini bekliyor, dualarımız ile uğurluyoruz.
     Hoşçakalın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KRONİK HASTALAR İLAÇLARINI BIRAKMAMALI
KRONİK HASTALAR İLAÇLARINI BIRAKMAMALI
KANSER HASTALARI KORONAVİRÜS'E DİKKAT ETMELİ
KANSER HASTALARI KORONAVİRÜS'E DİKKAT ETMELİ