Advert

CANİK'TE VİRÜS DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI

Canik Belediyesi korona virüs salgınına karşı çalışmalarını 7/24 sürdürüyor.İlçe genelinde korona virüs salgınına karşı çalışmalarını 7/24 sürdüren Canik Belediyesi Zabıta ekipleri pazar yerlerine stand kurdu. Kurulan standlar da pazar esnafına ve pazar ihtiyaçlarını gidermeye gelen vatandaşların sağlığı için dezenfekte çalışması yapılıyor.

CANİK'TE VİRÜS DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI
CANİK'TE VİRÜS DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI Samsun Güncel Haber

Pazarlar yerlerine el dezenfekte standı Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı yaptığı açıklamada, "Halkımızın sağlığını tehdit eden korona virüsü salgınına karşı daha önce ilçemiz genelinde  kamu binalarımızda dezenfeksiyon çalışmaları yaptık ve bir program dahilinde yapmaya devam ediyoruz. Bunların yanında halkımızın yoğun olarak bulunduğu alanlarda da çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizdeki Pazar yerlerine Zabıta Ekiplerimiz kurdukları el dezenfekte standlarıyla Pazarcı esnafımız ve ihtiyaçlarını gidermeye gelen vatandaşlarımız için virüsün yayılmasını önlemeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor"

 

İlçenin tamamına ilaçlama devam ediyor Başkan Sandıkçı belediye bünyesinde kurulan ilaçlama ekibiyle korona virüs salgına kardı 7/24 yoğun bir şekilde çalışmaların devam ettiğini, öncelikle vatandaşların  yoğun olarak kullandığı alanlar olan çocuk parkları, otobüs durakları, pazar yerleri, meydanlar, sokaklar, banklar, çöp konteynerleri belediye ekipleri tarafından düzenli olarak ilaçla dezenfekte edildiğini belirtti.

Birlik beraberlik içinde salgını önleyeceğiz Başkan Sandıkçı açıklamasının devamında, "Tüm dünyayı eskisi altına alan bu salgını kesinlikle hafife alamayız. Biz belediye olarak Bakanlıklarımızın yayınladığı genelge doğrultusunda ilçemiz sınırları içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zabıta ekiplerimiz aralıksız denetimlerini yapıyor. Çevre temizliğimizin yanında kişisel temizliğimize de özen göstermeliyiz. Zorunlu olmadıkçı evlerimizde kalalım. Sosyal mesafeyi korumaya dikkat edelim. Sosyal hareketliliğimizi azaltalım. Bakanlıklarımızın uyarılarına azami şekilde uyalım. Birlik beraberlik içerisinde kenetlenerek bu salgının üstesinden geleceğiz" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MİDE KANSERİNDEN DEĞİL GEÇ KALMAKTAN KORKUN
MİDE KANSERİNDEN DEĞİL GEÇ KALMAKTAN KORKUN
OZON TEDAVİSİ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİYOR
OZON TEDAVİSİ BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİYOR